To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Kupię - kupię Gatz Mohawk 490/Cherokee 527 PE

Felix - 2014-04-03, 02:46
Temat postu: kupię Gatz Mohawk 490/Cherokee 527 PE
Gdyby ktoś z was natknął się na sprzedającego w mocno umiarkowanej cenie któryś z tych lub podobnych modeli: Cherokee 527 PE, Mohawk 490 PE, to dajcie znać. Najlepiej gdzieś blisko. Pojawiają się na eBayu, ale nie mam szczęścia i jak zajrzę, to już po aukcji. Na Allegro w zasadzie nie bywa. A cena nówki mnie kilkakroć przerasta.
Genaralnie szukam sporego, ładownego, uniwersalnego polietylenu, i na spokojne plywanie i na białą wodę i te modele wydają się OK.
Jestem też ciekaw czy ktoś ma je do wypożyczenia?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Myszoor - 2014-04-03, 08:30

Jak masz konto na niemieckim eBayu to skleć wyszukiwanie z odpowiednimi parametrami. Gatza jest tam dużo również w okolicy Berlina i Drezna trafiają się oferty. A rotacja z tego co pamiętam jak polowałem na swojego Yaho też spora. Jak byś miał problemy to pisz - coś podpowiem : )
Felix - 2014-04-03, 12:59

Nie mam niemieckiego konta ebaya, zresztą polskiego chyba też, kilka lat temu chciałem założyć, ale coś nie poszło i olałem. Niemieckiego nie znam ani trochę, więc zakładanie tam chyba bez sensu, ale może polskie konto by wystarczyło? Dzięki za pomoc.
Myszoor - 2014-04-03, 15:33

Felix napisał/a:
Niemieckiego nie znam ani trochę, więc zakładanie tam chyba bez sensu, ale może polskie konto by wystarczyło? Dzięki za pomoc.

Powinno wystarczyć. W każdym razie załóż na ebay.pl, po czym spróbuj zalogować się na te parametry (login i pass znaczy) na ebay.de. W każdym razie przeszukiwanie zasobów niemieckiego ebaja z poziomu polskiego serwisu to marny pomysł, bo najczęściej sprzedający ograniczają zakres terytorialny oferty do DE więc takich ofert nie zobaczysz :(

BTW
inna opcja: http://www.kanumagazin.de/service/gebrauchtmarkt/ + filtracja "Produkttyp" na "Kanadier". Używane kanu z PE można trafić już od 400€.

Jeszcze inna opcja: http://www.canadierforum....N-Angebote.html lub http://www.canadierforum....chanfragen.html - duży przemiał - warto często zaglądać :)

Gabriello - 2014-04-03, 18:59

Myszoor napisał/a:
załóż na ebay.pl, po czym spróbuj zalogować się na te parametry (login i pass znaczy) na ebay.de

Uprawiam ten proceder i działa. Polecam.

Felix napisał/a:
Niemieckiego nie znam ani trochę

Jak używasz przeglądarki google chrome to ona tłumaczy na tyle, że idzie podołać. :smile:

Felix - 2014-04-03, 20:13

Wielkie dzięki, tego mi było trzeba, coś tak czułem, że mi nie wszystkie oferty pokazuje, teraz wiem czemu.
Chroma nie używam, bo się gryzie z Corelem, tzn, Corel nie za bardzo działa jak Chrom jest zainstalowany. No i nie znalazłem na Chroma żadnego killera do reklam, a nie jestem w stanie nic robić jak mi się coś rusza w polu widzenia. Zostaje mi Opera v.12, lub Firefox.
Ale przetłumaczyć sobie można google translatorem lub jakimś innym, z przeglądaniem ofert sobie radzę. A jak już coś znajdę, to pewnie po angielsku da się dogadać.

Myszoor - 2014-04-04, 11:32

Felix napisał/a:
Wielkie dzięki, tego mi było trzeba, coś tak czułem, że mi nie wszystkie oferty pokazuje, teraz wiem czemu.

:D Tylko nie zdziw się, jak cię czasem przy pisaniu zapytania do sprzedawcy z niemieckiej wersji ebaja przeniesie na polską : ) Czasem tak bywa.

Udanego polowania ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group