To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Kupię - Kupię pagaj i kamizelkę asekuracyjną

Yachtdeck - 2014-07-02, 21:29
Temat postu: Kupię pagaj i kamizelkę asekuracyjną
Witam

Kupię pagaj, najchętniej drewniany, używany gdyż chcę kupić do mojego pierwszego kanu

Potrzebuję również kamizelki asekuracyjnej

Proszę o informację za pośrednictwem forum lub na priv

qwertx01 - 2014-07-03, 18:18

Ja mam takie coś:
http://www.gokajak.com/pagaj-rivier-id-40.html
i sprawuje się super.
Kamizelki też mam od nich i jest ok!!
Polecam ten sklep.

Yachtdeck - 2014-07-03, 22:44

Raczej odpada bo moje kanu będzie całkowicie drewniane i transparentne więc chciałbym coś pasujacego do klimatu
legend - 2014-07-04, 11:49

To może "Szmagliński" wystarczy na początek?
Yachtdeck - 2014-07-04, 13:37

chyba na niego się zdecyduję
Myszoor - 2014-07-07, 15:30

Yachtdeck napisał/a:
chyba na niego się zdecyduję

Co do Szmaglińskiego - są naprawdę ciężkie, a i uchwyt daleki od ergonomii (choć to można próbować samemu poprawić)

Jak masz możliwość kupienia czegoś (a bardziej odbioru czegoś z terenu Niemiec, bo wysyłka do PL to drogi biznes a i nie zawsze chcą) na niemieckim ebaju są dość często ciekawe drewniane wiosła. Jeżeli to nie piekarnia masakryczna to będę coś na jesieni z USA ciągnąć i jeżeli byłbyś chętny do podziału kosztów to daj znać.

Co do kamizelki - mam na zbyciu taką: http://www.gokajak.com/aq...a%29-id-50.html rozmiar M i L, żółte - daj znać na priv jeżeli będziesz zainteresowany :)

PS
Generalne pytanie: masz obecnie jakieś wiosło?

Yachtdeck - 2014-07-08, 20:37

Myszoor obecnie nie mam nic, buduje moje pierwsze kanu z torturowanej sklejki, kodowanie planuję w okolicach początku sierpnia bo wybrałem chyba najtrudniejszy model z tych torturowanych...

Rozmiar L niestety będzie zbyt mały, bo moja waga to ok. 90kg

Myszoor - 2014-07-09, 16:34

Yachtdeck napisał/a:
Myszoor obecnie nie mam nic, buduje moje pierwsze kanu z torturowanej sklejki, kodowanie planuję w okolicach początku sierpnia bo wybrałem chyba najtrudniejszy model z tych torturowanych...

no to jak bym mógł coś zaproponować to po tym jak już je zrobisz żebyś jednak przynajmniej na pierwsze pływania spróbował skądś pożyczyć jakiekolwiek wiosło żeby wyczaić jaka długość będzie ci potrzebna a jak już będziesz wiedział to wycelujesz cobie w dowolne cacko o takiej długości, która nie będzie pomyłką ;)

Yachtdeck napisał/a:
Rozmiar L niestety będzie zbyt mały, bo moja waga to ok. 90kg

OK, szpoko :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group