forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Spływ 23-24 lipiec 2011 Skrwa
Autor Wiadomość
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2011-07-05, 10:09   Spływ 23-24 lipiec 2011 Skrwa

Zapraszamy chętnych do płynięcia z nami po Skrwie. Jest to rzeka nieregulowana, urozmaicona. Noclegi "na dziko" - brak stałej bazy noclegowej.
22 lipiec (piątek) - miejsce spotkania Pólka Raciąż 80a (u nas). Wyruszamy w sobotę rano. Więcej informacji: 602224896 lub 608680274.
Pozdrawiamy :mrgreen:
Ewa i Tomek
 
 
Paw_ulon 

Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 38
Wysłany: 2011-07-05, 12:51   

Szkoda że tak daleko .... bo rzeczka fajna .
Płynąłem kiedyś z Sikórza przez Cierszewo do Wisły .
Extra spływ ... zazdroszcze :wink:
_________________
http://pavulonknives.pl/

http://www.pstnibb.pl/
 
 
Parthagas 

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 18
Wysłany: 2011-07-12, 11:04   

Brzmi obiecująco, zwłaszcza nocleg "na dziko". Wstępnie zgłaszam swój akces - 45 km ode mnie, aż głupio nie być.
 
 
Parthagas 

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 18
Wysłany: 2011-07-18, 23:29   

Jakaś podejrzana cisza zapanowała w tym wątku - to cisza przed, czy po burzy? Jestem zdecydowany na 100% bez względu na pogodę (nie uwzględniam klęsk żywiołowych). Muszę jednakże do piątku ściągnąć kanu z Mazur. Aktualne?
 
 
leo 

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 16
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-07-19, 07:53   

Spokojnie, inni też się wybierają i to bez względu na pogodę. Basia + Boogi (pies) + kapitan jednostki (Ally canoe) + ewent. nasz wnuczka Zosia (jeśli dojedzie).

Do zobaczenia w piątek w Raciążu!

leo
_________________
leo
 
 
Parthagas 

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 18
Wysłany: 2011-07-20, 10:11   

Postaram się w piątek wieczorkiem być.
 
 
Monday

Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 22
Skąd: Radom
Wysłany: 2011-07-21, 19:48   

Tylko pozazdrościć i życzyć udanego spływu!!!

Niestety, planowane zebranie się kanadyjek i pogoda znów straszy!!! Ale nie ma co marudzić!!!

Wstawcie zdjęcia - o ile będziecie mogli je robić, bo wiem, że na takich rzeczkach nie ma jak aparatu wyjąć ;)


Pozdrawiam
Magda
 
 
Parthagas 

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 18
Wysłany: 2011-07-21, 21:27   

Coś tam się zawsze cyknie, zwłaszcza, że płyniemy we dwóch z synem.
 
 
Monday

Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 22
Skąd: Radom
Wysłany: 2011-07-25, 13:05   

No to piszcie....
mnie pozostało tylko czytanie ;)
 
 
Parthagas 

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 18
Wysłany: 2011-08-04, 17:27   

Z racji tego, iż wątek nieco przygasł, pragnę go odświeżyć i w kilku słowach podzielić się swymi wrażeniami ze spływu.
W piątek po południu, po spakowaniu się na wariata, wyruszyliśmy z synem w kierunku Raciąża. Po dwóch telefonach wspomagających lokalizację miejsca zbiórki, dotarliśmy na miejsce - bardzo urokliwe pod wieloma względami. Po pierwsze to zasługa samych gospodarzy, Ewy i Tomka, którzy świetnie zorganizowali imprezę, zapewnili nocleg z piątku na sobotę i cały czas koordynowali poszczególne etapy spływu. Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko!!! Po drugie - inni uczestnicy spływu - weseli, życzliwi, serdeczni, a przede wszystkim kompetentni i odpowiedzialni w poruszaniu się kanu.
Sam spływ uważam za udany, wiele się nauczyłem. Uświadomiłem też sobie, ile nauki przede mną. Zaliczyłem też wywrotkę, ale dość sprawnie sobie z synem poradziliśmy. Było to na rwącym, lecz płytkim odcinku Skrwy. Zdjęć nie robiłem, gdyż wokół było wiele lepszych aparatów, bałem się utopić sprzęt, fotografem też jestem marnym. To tyle moich wynurzeń. Codziennie zaglądam na forum i czekam na foty. Pozdrawiam wszystkich i chętnie spotkam się na kolejnym spływie.
_________________
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
 
 
leo 

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 16
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-08-20, 12:46   

Cześć,

Darek zamieścił parę słów, ja trochę zdjęć pod adresem:

https://picasaweb.google.com/lech.flaczynski/SkrwaI2324072011Internet?authuser=0&feat=directlink

Jeszcze raz gorące podziękowania dla Ewy i Tomka za przyjęcie nas w ich gościnnych progach.

Lech Flaczyński
_________________
leo
 
 
leo 

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 16
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-08-30, 21:11   

Nie wiem, czy na Picasie dostępne są zdjęcia ze spływu Skrwą z II etapu, gdy dopłynęliśmy do Wisły.
Na wszelki wypadek zamieszczam adres, pod którym można je obejrzeć:

https://picasaweb.google.com/lech.flaczynski/SkrwaII1314082011Internet?authuser=0&feat=directlink

Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom za miłe towarzystwo

i serdecznie pozdrawiam

Leszek
_________________
leo
 
 
bosman 

Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 187
Skąd: Wwa
Wysłany: 2012-02-04, 08:38   

Super zdjęcia. Oglądałem 2x! To jest "Amazońska" wyprawa!
_________________
"Wesołe jest życie staruszka"...
 
 
leo 

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 16
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-02-04, 11:58   

Faktycznie - Skrwa była dla mnie największą niespodzianką minionego roku. Chyba najładniejsza rzeka, jaką płynąłem w naszym kraju - dziko, naturalnie, prawie żadnych domostw nad rzeką, no i najważniejsze ... całkowity brak letniej stonki, tzw. turystów kajakowych (czytaj pijane bractwo, wyjące na biwakach do samego rana).

Leo
_________________
leo
 
 
bosman 

Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 187
Skąd: Wwa
Wysłany: 2012-02-04, 15:14   

Ten luksus, zawdzięczliście, zapewne, tym wspaniałym "naturalnym" przeszkodom.
Link, z przeszkód nienaturalnych Rzeki Jeziorki, zamieszczonego tematu na forum, wysłałem z osobistego adresu, do Wójta gminy Piaseczna. Może gmina, "wyasygnuje" jakieś szczególności mobilizujące do porządku, właścicieli posesji, graniczących z Rzeką Jeziorką. Jeszcze nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale dowiem się, czy było warto.
_________________
"Wesołe jest życie staruszka"...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group