forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jeziorka
Autor Wiadomość
JUKA2000 

Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 135
Skąd: znadwisły
Wysłany: 2013-01-31, 22:41   Jeziorka

W niedzielę 3.02 mam zamiar siurnąć Jeziorką , naturalnie jak się troszki pogoda podrychtuje.
Muszę sprawdzić w sobotę czy woda rozmarzła. Jeżeli ktoś ma ochotę dotrzymać towarzystwa to zapraszam , myślałem płynąć od Zalesia Dolnego do K-J.
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2013-02-01, 08:37   

będzie truizmem :arrow: kibicuje ci - Tak trzymaj, walcz o marzenia
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
JUKA2000 

Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 135
Skąd: znadwisły
Wysłany: 2013-02-04, 11:55   

No i byłem ale zdjęć oczywiście brak . Stan był wody bardzo wysoki więc nieźle niosło , 14 km zrobiłem w niecałe 2,5 godziny . Rzeczka jest kręta więc musiałem zachowywać czujność , chodź i tak kilka razy lądowałem dziobem na brzegu. Minusem było to że płynąłem sam , szkoda że nikt się nie zdecydował ale nic to może następnym razem.
 
 
kuna 

Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 113
Skąd: Szamoty
Wysłany: 2013-05-06, 20:20   

Ocinek od Górek Szymona (Zalesie Dolne), do Konstancina przed tamą, przy Papierni, jest ucywilizowany. Gość, który oczyścił w/w Rzekę Jeziorkę, teraz wypożycza kajaki w Górkach. Przymierzał się do dalszego udrożnienia cieku, od Głuchowa (koło Grójca) do Górek Szymona(Zalesie D.). Jego koncepcja polegała na, nie do końca uregulowaniu przeszkód naturalnych. Jeśli wpadałeś na coś, to właśnie dobrze. Tak jest ciekawiej. Nie wiadomo, czy dogadał się z władzami Grójca i Piaseczna. Zatrudnia przecież ludzi,którym musi zapłacić.
Obecnie, każdy ma dostęp do kajaków górskich, także dwuosobowych i może pochwalić się, takim spływem.
http://www.kajaki-piaseczno.pl/ Fotki, wysłałem. Okazały się, krowami, a programu zmniejszającego, nie potrafię. :lol:
 
 
JUKA2000 

Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 135
Skąd: znadwisły
Wysłany: 2013-05-27, 22:45   

Dostałem zielone światło na czwartek (30.05) , woda na Jeziorce wysoka więc może być zabawa ,towarzystwo mile widziane . Jeżeli ktoś ma ochotę siurnąć ze trzy-cztery godziny zapraszam.Oczywiście już zamówiłem poprawę pogody :wink:
 
 
JUKA2000 

Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 135
Skąd: znadwisły
Wysłany: 2013-05-28, 20:49   

Ohoho ale odzew a myślałem że ELTECH namyśli się na mały trening przed lipcem.
 
 
JUKA2000 

Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 135
Skąd: znadwisły
Wysłany: 2013-05-30, 22:40   

I po spływie , skład 2 kajaki + 1 kanu . Ten sam odcinek co ostatnio tylko czas słabszy , ale chyba to dlatego że kajakarze postanowili zażyć licznych kąpieli :lol: . Ja się uchowałem z całym dobrodziejstwem inwentarza ,natomiast kajakarze stracili bluzę , wiosło ,pewność siebie no i oczywiście telefon. Chęci na kolejne pływanie chyba nie stracili . W razie następnego pływania Jeziorką dam znać na forumie - może się doczekam kanu do towarzystwa .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group