To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Na kanapie: książki / czasopisma / filmy - All Is Lost

ManaT - 2014-01-02, 21:54
Temat postu: All Is Lost
Polecam film fabularny All Is Lost - trailer
Pełna wersja do poszukania w sieci, ja oglądałem na alekino.tv

Zirkau - 2014-01-04, 09:03

szkoda że nikt nie uprzedził :D , że to tylko obraz.

Film specyficzny, ale wart obejrzenia. Dialogi nauczyłem się na pamięć :wink: . Nie jestem w stanie zaklasyfikować go, jaki to był rodzaj filmu: przygoda, dramat, dokument, fabularny etc. etc.

madrivercanoe - 2014-01-05, 17:25

Świetny film http://www.kinomaniak.tv/film/All-Is-Lost/61286
Gabriello - 2014-01-05, 19:56

A już myślałem, że Robert zagra bez uczuć a tu masz... za włosy się pociągnął. :wink:
Film nieco dziwny bo zamiast zabrać się za usunięcie wody po sztormie z łodzi to wybrał szalupę...
Ogólnie smutny i daje do myślenia aczkolwiek typowy dla amerykańskiego widza, który wierzy we wszystko.

Zirkau - 2014-01-05, 20:27

Na filmie nie pokazano, ale zawsze można uzasadnić, brak sprawnego motoru na jachcie i ponowna dziurę, tam gdzie prowizorycznie zalepił burtę.
Malutki - 2014-01-11, 23:11

Wczoraj obejrzałem i po raz kolejny doszedłem do wniosku że w dziedzinie którą się zajmujesz zawodowo należy się ograniczyć do filmów i literatury fachowej. Na pewno bardzo ciekawa filmowo propozycja, ale bałamutność przedstawianych sytuacji i absurdalność postępowania bohatera uniemożliwiły mi ocenę strony filmowej.

Malutki

Myszoor - 2014-01-12, 11:10

Malutki napisał/a:
Wczoraj obejrzałem i po raz kolejny doszedłem do wniosku że w dziedzinie którą się zajmujesz zawodowo należy się ograniczyć do filmów i literatury fachowej. Na pewno bardzo ciekawa filmowo propozycja, ale bałamutność przedstawianych sytuacji i absurdalność postępowania bohatera uniemożliwiły mi ocenę strony filmowej.

Malutki

ja nie oglądałem linkowanego ale recenzja Malutkiego przypomina mi własną w temacie filmu K2 ;) znaczy że go już nie obejrzę :P