To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Pozostałe tematy - Targi w Kielcach.

Radek - 2014-01-27, 08:41
Temat postu: Targi w Kielcach.
XXIX Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT - ZIMA
Data najbliższej edycji: 12-15 II 2014

Po raz pierwszy zorganizowany będzie Salon Turystyki i Sportów Wodnych.

Zakres branżowy Salonu to przede wszystkim sprzęt i akcesoria do nurkowania, sprzęt i akcesoria do windsurfingu oraz kitesurfingu, szeroka oferta kajaków, łodzi, kanadyjek, pontonów, osprzętu, wyposażenia, odzieży, akcesoria dla miłośników kajakarstwa, akcesoria do pływania, sprzęt żeglarski.

Sporty wodne staną się zatem kolejną atrakcją dla zwiedzających kieleckie targi obok niezwykle interesującej każdego roku oferty sprzętu sportowego i outdoorowego. W 2013 roku na targach można było zobaczyć produkty blisko 200 firm z 10 państw. Zimowe imprezy sportowe w Targach Kielce to także mnóstwo wydarzeń towarzyszących wystawie: eventy sportowe, spotkania z gwiazdami czy szkolenia z zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych w sprzęcie sportowym.
Strona Tarów

kugorki - 2014-02-04, 21:40

15 lutego Dzień Otwarty dla Publiczności:

12.45 –13.30 Wyprawy kanu. Wybór łódki, wiosła, jak należy przygotować
ekwipunek i gdzie popłynąć...Prowadzący: Radosław Wasilewski - sala
konferencyjna w Hali D


A Radek taki skromny ;)

Ja chętnie posłuchałabym o wyprawie Olka Doby oczywiście :) i rzuciła okiem na kajakowy freestyle :) ale muszę poczekać na wwskie Wiatr i Woda, bo do Kielc chwilowo mi nie po drodze.

Radek - 2014-02-16, 13:34

Krótka fotorelacja z Targów w Kielcach.

Adam Grzegorzewski prezentuje ubiór do Tripskate, czyli łyżwami po naturalnym lodzie. Nie będę ukrywał, ale zainteresowała mnie ta forma turystyki.


Spory basen, w którym prezentowano sprzęt i techniki.


Jedynie firma Prokajak miała w swojej ofercie kanu i to tylko Gumotex :) . Bardzo skromnie nasz rynek się prezentował. :(


Na targach spotkałem "bratnie dusze" od wiosła jednopiórowego z isup.pl czyli Stand up paddle.


Pozostałe stoiska:








Bardzo udana impreza. Jak otrzymam trochę innych zdjęć to postaram się je umieścić.
Film z pokazów w basenie za kilka dni ;) .

Myszoor - 2014-02-16, 16:31

z tego co widzę 100% sprzętu to nie Kanu :\ czy coś jednak ciekawego było z branży?
Radek - 2014-02-16, 17:28

Zaprezentowane były dwa kanu Gumotexa Palava i Baraka na stoisku Prokajaka. To wszystko. Kano czy Aquarius nie wystawili kanu. Sporo też było stoisk dla alpinistów i łazików po górach, narciarzy ;) . Trochę namiotów wyprawowych a nawet ze ścianki wspinaczkowej można było skorzystać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group