To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Na wodzie: technika pływania / bezpieczństwo - Pływanie zwałkowe

Radek - 2014-03-04, 10:30
Temat postu: Pływanie zwałkowe
Bardzo fajny filmik o pływaniu zwałkowym rzeką Radunią.

kugorki - 2014-03-05, 11:57

oglądałam ten filmik i uwagę mam tylko taką, że film pokazuje przede wszystkim to, dokąd nie należy się udawać w towarzystwie mniej wprawnych wodniaków :)
ManaT - 2014-03-05, 12:58

Ja myślę, że każdy kiedyś był mniej wprawny, po treningach kiedyś trzeba wybrać się w cięższy teren, a wtedy dobrze jest takie pływanie odbyć w towarzystwie bardziej wprawnych kolegów. Nauczą, poradzą, dadzą asekurację.
Film ciekawy i pouczający. Dzięki Radek za wstawkę.

Myszoor - 2014-03-05, 18:00

fajny ten łabądek : ) poza tym (do piątej minuty bo tyle wytrzymałem) to trochę kabaret ;)

PS
Tak na serio dla mnie zwałki (nie pływane solo - w sensie zupełnie samotnie) to gra zespołowa, tu mi czegoś zabrakło.

ManaT - 2014-03-06, 09:08

Na szczęście nie każdy śmiertelnie poważnie swoje hobby traktuje, niektórzy potrafią śmiać się sami z siebie i czerpać wiele radości z pływania także po mocno zawalonej rzece, nie martwiąc się tym, że napłynęli na kłodę pod nieco nieksiążkowym kątem. A film, cóż samo życie, mało wśród nas Spielbergów i biorąc to pod uwagę oceniam go całkiem nieźle między innymi dlatego, że pokazuje efekty przyparcia prądem wody do kłody, widać siłę żywiołu, a nie każdy sobie z tego sprawę zdaje jakie to są siły.
dorutka - 2014-03-27, 16:28

Lubię Cię ManaT i Twoje podejście do ludzi i życia :grin:
Nie wiem, czy tak bym to ujęła, ale zgadzam się z Tobą w zupełności. Czasem i tylko jeden błąd może nas wiele nauczyć, a czasem trzeba ich mieć trochę więcej na koncie...

ManaT - 2014-03-28, 20:36

dorutka, Pięknie dziękuję i raczka piekę :oops:
Przyjmij, proszę wiosennego badylka za dobre słowo



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group