To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Wczoraj byłem ... - Dunajec

Myszoor - 2015-07-27, 17:15
Temat postu: Dunajec
Spłynięty od Sromowców do Nowego Sącza - mogę powiedzieć, że w końcu : )

Zaskoczenia duże miałem dwa, pierwsze jak się w Sromowcach okazało, że w domu nie załadowałem karty do kamery (aparatu programowo nie brałem) :\ Drugie to Przełom i jego trudności - nie wiem czego się tak naprawdę spodziewałem, ale na wodzie dostałem dużo mniej niż te oczekiwania : ) Dobrze, że widoki nie zawodziły - Przełom jest naprawdę ładny.

Natomiast odcinek poniżej Krościenka to mimo niskiego stanu wody miód-malina. Generalnie jeżeli idzie o manewrowanie - szczególnie spływanie kamiennych "ogrodów" kojarzące mi się z tym co mi wpadało w oczy na skandynawskich rzekach to było to co tygryski lubią. Plus rewelacyjnie ciepła woda w rzece. Na pewno wrócę, tym razem już z kamerą. I jeszcze może o Poprad uda się zahaczyć.

madrivercanoe - 2015-07-27, 18:36

Pal licho kamerę dobrze że woda była ciepła bo my tu w Szwecji mamy jak dotąd najbardziej chłodne i mokre lato może kolejne trzy tygodnie będą cieplejsze
w dzień mamy max 16*C a nocami około 10*C jutro rozpoczyna się święto Karlskrony może uda się popływać bez gore-tex-u ;)

Adam, - 2015-07-30, 20:58

Przełom Dunajca piękny, a co do kamery, to może i dobrze się stało, bez aparatu czy kamery można skupić się na tym co dookoła a nie o tym jak to ładnie złapać w kadr, a poza tym jest pretekst aby tam wrócić tam z kamerą.
Myszoor - 2015-08-05, 15:39

Adam, napisał/a:
Przełom Dunajca piękny, a co do kamery, to może i dobrze się stało, bez aparatu czy kamery można skupić się na tym co dookoła a nie o tym jak to ładnie złapać w kadr, a poza tym jest pretekst aby tam wrócić tam z kamerą.

dokładnie, może kiedyś będzie okazja nawet na kilka łódek zrobić jakąś produkcję ;)

Łukasz - 2015-08-07, 07:50

przełom ładny ale woda dość nudna ;) od Krościenka do Nowego Sącza woda ciekawsza ale widoki już nie takie ;)
jak ktoś ma chwilę więcej niż 1 dzień to polecam spłynięcie do Sącza, na prawde warto :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group