To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Hyde Park - zdjęcia do tekstu o kanu pilnie poszukiwane.

witek - 2017-01-30, 09:48
Temat postu: zdjęcia do tekstu o kanu pilnie poszukiwane.
Pomocy!

Popełniłem krótki tekst do Ech Leśnych, to elegancki kwartalnik promocyjny Lasów Państwowych.

Okazało się, że niestety nie mam zupełnie zdjęć nadających się do publikacji, BARDZO proszę o pomoc. Potrzebuję ok. 4 zdjęć w porządnej rozdzielczości.

Zdjęcia w klimacie wiosna/lato (odpadają inne pory roku) najlepiej z jakieś dłuższej wycieczki, przedstawiające canoe zapakowane sprzętem i załogą.

Zdjęcia byłby kupione przez redakcję (umowa, honorarium itp) nie wiem ile płacą, ale podejrzewam jakieś 150 zł sztuka.

Termin: już :)

Pozdrawiam serdecznie
Witek
witciech@gmail.com

Michał - 2017-01-30, 10:44

Fajny tekst, właściwie nic dodać nic ująć. Mnie kanadyjka urzekła nie tylko walorami czysto praktycznymi ale właśnie tą legendą, mitem, klimatem - nie wiem jak to nazwać. Ale właśnie piszesz o tym...
Mam dość dużo zdjęć, ale niestety nie przypominam sobie jakiegoś porządnie zapakowanego. Ale gdyby nikt się nie zgłosił coś może w zastępstwie wynajdę.
Pozdrawiam!

Myszoor - 2017-01-30, 13:57

no fajny tekst tak by "zanęcić" ;) co do zdjęć - PW.
witek - 2017-04-06, 12:14

Tekst się ukazał, pismo (choć promocyjne i darmowe) jest naprawdę zacne,
można pobrać pdf (strona 62)
Zdjęcia poszły Piotra Kalety, naprawdę super, wielkie dzięki.
Jeśli by ktoś chciał wersję papierową - jest spora szansa, że mogę wysłać kilka egzemplarzy zupełnie za darmo, poproszę tylko adres do wysyłki optymalnie na służbowe konto: w.ciechanowicz(at)gdansk.lasy.gov.pl

Radek - 2017-04-06, 12:51

Gratuluję publikacji :)
Michał - 2017-04-06, 12:55

Bardzo ładne, również mi się podoba!
Myszoor - 2017-04-16, 18:56

witek napisał/a:
Tekst się ukazał, pismo (choć promocyjne i darmowe) jest naprawdę zacne,
można pobrać pdf (strona 62)
Zdjęcia poszły Piotra Kalety, naprawdę super, wielkie dzięki.
Jeśli by ktoś chciał wersję papierową - jest spora szansa, że mogę wysłać kilka egzemplarzy zupełnie za darmo, poproszę tylko adres do wysyłki optymalnie na służbowe konto: w.ciechanowicz(at)gdansk.lasy.gov.pl

a będzie jakiś autorski? :D bo jak nie to się wbijam na PRIV ;)

witek - 2017-04-16, 19:59

Upss nic nie przysłali? Oczywiście wyśle...