To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Powitania / Regulamin / Nasza Mapa - Powitanie

miro66 - 2018-08-09, 19:09

Hej witaj Mazzy

fajnie że spotkamy się na zlocie - my to syn Michał i ja oraz starszy brat twojego Prospectota

Dobrej Wody Miro .

Myszoor - 2018-08-20, 18:44

Muzzy napisał/a:
Teraz Michal zaproponowal wspolny wyjazd na zlot kanu i tak trafilem na forum.

helloł na forumie :)

Bartek Zaranek - 2018-11-20, 15:01

Cześć wszystkim :-) Fajnie tu być, a jeszcze fajniej na wodzie.
kuna - 2018-11-30, 18:44

Witaj! A powinienem napisać, ponownie witajcie. Bo oto po długim czasie, mam czelność, odezwać się Czy powinienem?
Oto stałem się właścicielem laminatowego kanu z trzema siedziskami. Dzioby ze skrytkami *pokrywki) przypominają mi bardziej, kajak. Zwłaszcza siedziska. Długość statku, 5,2 m.
Ciężar taki, że sam na dach, nie założę. Nie bardzo mi ten prezent leży, dlatego z chęcią zamieniłbym się, na coś lżejszego, mniejszego. Ale jako wyprawowe Argo, to może być, z pewnością, jest pakowne.
I tak, w przyszłym roku, po raz pierwszy w życiu, stanę się prawdziwym kanunistą i odbędę dziewiczy rejs. Gdzie, jeszcze nie wiem. Ale korci mnie, Łaźna Struga, z bazą u Krzysztowa, Buczki 8. 19-300

radorz - 2018-12-04, 13:09

Witaj ponownie,

Dobrze jest wybrać sobie łódkę, która jest wygodna, więc jeżeli ci nie pasuje, to szybko szukaj coś innego. Po co masz się zniechęcać do pływania przez źle wybrany model kanujki.

magia44 - 2019-02-13, 00:17

Witam wszystkich forumowiczów !
Udało mi się wreszcie zapisać do Was (dzięki interwencji kolego Myszoora :-) )
Planuję zbudowanie jakiegoś sprzętu pływającego, może kanu lub inna "szczupła" łódeczka zdatna do przewozu na dachu auta.
Na razie tyle, mam nadzieję, że po zimie będzie tu większy ruch,
pozdrawiam, życząc wszystkiego dobrego.