To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Spotkania forumowe / zloty - KANU randez-vous - Wiosna 2012 / wstępnie: Obra - kwiecień

Thialf - 2011-08-17, 19:18
Temat postu: KANU randez-vous - Wiosna 2012 / wstępnie: Obra - kwiecień
Wiecie, tak sobie ostatnio w deszczu płynąc, rozmyślałem. Dumałem, mruczałem i jak to ja gadałem do siebie aż tu nagle... zaświtała mi taka o to myśl.

"Zlot na zakończenie sezonu jest, a na rozpoczęcie nie ma."

Nie chodzi mi tu o organizowanie imprezy konkurencyjnej a wręcz przeciwnie.
Dała by szanse dla tych z Nas, dla których Mazury to ciut za daleko, na nawiązanie osobistych kontaktów z Naszą społecznością. Przez co pogłębianie własnej wiedzy związanej z pływaniem w tak szlachetnej, wręcz arystokratycznej jednostce jaką jest Kanu.
Mogło by to też wypromować bardziej w śród społeczeństwa kanu jako np. świetnej rozrywki nawet dla całej rodziny. Z czasem mogło by poprawić turystykę wodniacką w ty kraju co i nam wszystkim ułatwiło by życie.

Tak sobie nad tym myślałem. Co Wy na to? Jak się zapatrujecie na taki pomysł? Widzicie sens w czymś takim? Warto?

Jeśli tak, to może macie już jakieś pomysły nad ewentualną miejscówką lub terminem. Np. pierwszy kwietnia gdzieś w Wielkopolsce. - (luźny przykład).

Zapraszam do dyskusji.

maly - 2011-08-17, 20:08

Np. pierwszy kwietnia gdzieś w żywcu . - (luźny przykład). :wink:
Thialf - 2011-08-17, 20:18

ciut bardziej zachodnia część może ? :P
Myszoor - 2011-08-17, 20:59

maly napisał/a:
Np. pierwszy kwietnia gdzieś w żywcu . - (luźny przykład). :wink:

ta data podejrzanie mi pachnie :D

co do tematu - wtedy: http://forum.kanu.pl/viewtopic.php?t=146 zdechł, ale tym razem dziwnie jestem optymistą :)

Jak bym mógł zaproponować miejsce to może gdzieś przy Obrze?

Mały - jeżeli czujesz się na siłach to może przypilotuj temat kolejnego letniego już zlotu gdzieś na południu - he? Może Dunajec wtedy? :D

NumLock - 2011-08-18, 17:43

Myszoor napisał/a:
Może Dunajec

Jak najbardziej za! W najbardziej sceptycznym scenariuszu powinienem już zrobić kanu , a jak nie, to wypożyczę. Piszę się.

Myszoor - 2011-08-18, 17:54

NumLock napisał/a:
Myszoor napisał/a:
Może Dunajec

Jak najbardziej za! W najbardziej sceptycznym scenariuszu powinienem już zrobić kanu , a jak nie, to wypożyczę. Piszę się.

:D

klawo :)

1. na jakim etapie jesteś
2. skąd jesteś?

NumLock - 2011-08-18, 18:21

Na etapie plankowania :)
Jestem z podkarpackiego, ok. Rzeszowa na północ.

madrivercanoe - 2011-08-18, 19:02

Wydaje mi się, że dobrze by było zorganizować taką imprezę w centralnej części kraju aby wszyscy mieli możliwie jak najbliżej. Nie jestem zainteresowany imprezami jak tegoroczny XII zlot gdzie musiał bym przejechać 1000 km w obydwie strony z canoe na dachu
Halny - 2011-08-18, 20:44

Myszoor napisał/a:
Może Dunajec wtedy?

Dunajec to dobry pomysł. Sam mam ochotę spłynąć, a po przedostatnim, wspólnym spływie Skrwą wiem, że jest więcej chętnych.
Co do nadchodzącego zlotu w Tumianach to już się powoli pakuje bo też mam daleko :wink:

Myszoor - 2011-08-18, 21:06

NumLock napisał/a:
Na etapie plankowania :)

no to faktycznie raczej zdążysz :D

;)

NumLock napisał/a:
Jestem z podkarpackiego, ok. Rzeszowa na północ.

To do Dunajca faktycznie blisko :)

madrivercanoe napisał/a:
Wydaje mi się, że dobrze by było zorganizować taką imprezę w centralnej części kraju aby wszyscy mieli możliwie jak najbliżej. Nie jestem zainteresowany imprezami jak tegoroczny XII zlot gdzie musiał bym przejechać 1000 km w obydwie strony z canoe na dachu

A dojedziesz nad Obrę? Powiedzmy, że na tę chwilę celujemy w okolicę Międzyrzecza. Jak tak to już na poważnie zacznę ogarniać temat na takie szersze forumowe pływanie :)

madrivercanoe - 2011-08-18, 21:29

Obra piękna tylko jaki termin ?
http://www.obra.pl/

Myszoor - 2011-08-18, 21:38

madrivercanoe napisał/a:
Obra piękna tylko jaki termin ?
http://www.obra.pl/

jak wiosna to kwiecień - maj niby ...

madrivercanoe - 2011-08-18, 21:52

Chętnie się wybiore oby tylko takich numerów nie było
http://www.obra.pl/images...10.2006-258.jpg

Thialf - 2011-08-18, 21:56

coś tak mało wody czy cuś???
Parthagas - 2011-08-19, 11:08

No właśnie, źle, że liście spadają z drzew? Chyba nie chodzi o zwalone drzewa i przenoski, bo to standard.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group