To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Spotkania forumowe / zloty - XIII Zlot Kanu - 2012/08/31 - 09/2 - Pilica

Mbober1 - 2012-03-08, 10:27

Czy data zloty jest dalej aktualna?

I najważniejsze gdzie jest start?

Radek - 2012-03-08, 14:00

Data aktualna - bez zmian. Od kilu lat, termin zlotu, to ostatni weekend sierpnia i nie ulega to zmianie.
Co do miejsca startu, to powinno być podane po weekendzie majowym.
Pamiętam jak wieści o pierwszych zlotach rozchodziły się dopiero w lipcu i było fajnie.

bosman - 2012-03-08, 14:15

"ostatni weekend sierpnia " jest już w moim kalendarzu. :smile:

[ Dodano: 2012-03-08, 20:28 ]
Ja popłynę po raz pierwszy, w tak długą podróż canoe. Ktoś mnie podwiezie z łódką, ekwipunkiem i zostawi. Nie będę miał innego wyjścia, jak dopłynąć do przystani "Rejsy". Na Wiśle. Czy mogę zabrać, jako załoganta, 65 letniego dziadka?

ewa - 2012-03-08, 20:55

wszyscy mile widziani, nie trzeba pytać :mrgreen:
drawa - 2012-03-08, 22:07

Mój wujek " Google " Na hasło "Rejsy". Na Wiśle pokazuje Kraków ! Chcesz płynąć w góre rzeki :?: , zamęczysz dziadka :grin: relacje z spływ Wisłą . Ujście Pilicy - Góra Kalwaria. znajdziesz na końcu tego tematu http://forum.kanu.pl/view...der=asc&start=0
bosman - 2012-03-09, 06:20

Powiedział, że taka śmierć, będzie dla niego - przyjemnością. Nie ma nic przyjemniejszego, od zamiany łóżka, na kanu. Powiedział, że będzie nawet sypiał, w kanu. I ja mu wierzę! Potem, trochę skróci mu się, na wymiar. :lol:

http://www.klubrejsy.org/ także z Google.pl

[ Dodano: 2012-03-09, 18:24 ]
http://www.youtube.com/watch?v=Ofq_nl366VM

leo - 2012-03-19, 19:39

Hm, a propos DZIADKA.

Dziadek Doba (też 65) wypuścił się na karnawał do Rio przez Atlantyk swoim 400 kg "kajakiem". Teraz przymierza się do Pacyfiku. Trochę pokory MAŁOLATY!

kugorki - 2012-03-27, 14:05
Temat postu: dziadki
eeee tam Olek to nie taki Dziadek ;) że tam brodę długą ma!?

celina i jarek-nie przez wiek zginęli-a mieli 65 i 70 lat i to nie miał być ich ostatni spływ! :)

Kilka lat temu prowadziłam grupę rodzinną-nestorzy rodu byli pierwszy raz na kanu, a byli rocznik 1928 :)

Nigdy nie jest za późno! :)

No ale może pomówmy o szczegółach Pilicy?! dajmy się unieść marzeniom i planom ;)

bosman - 2012-03-27, 14:34

Właśnie. to gdzie zaczynamy? Datę znamy. Pewnie rankiem, następnego dnia, ruszamy.
Dostaję dreszczyku emocji, jako że nigdy w moim dłuuugim życiu, nie byłem na spływie. Jakimkolwiek. Ale nie obawiajcie się, będę cichutki i konsekwentny. Posłuszny przewodzącemu. :smile:

[ Dodano: 2012-03-27, 14:42 ]
Co mam zabrać? Szczelną beczkę, nawet dwie, posiadam. Domyślam się ż włożę do nich drugą zmianę ubrania i inne łaszki. W drugiej, żywność, zapalniczki i wszystko to, co samotny kanunista potrzebuje, jednoosobowo do przetrwania. Wezmę także wózek do kanu. Prawdopodbnie będę sam, więc długa lina z talią, nie zawadzi. O namiocie, karimacie, śpiworze - nie wspomnę. Ale te przedmioty, do beczki mojej nie zmieszczą się...

[ Dodano: 2012-03-27, 14:43 ]
Strzelbę i wędkę?

leo - 2012-03-29, 11:20

Byle o piwie nie zapomnieć, reszta to pryszcz!
Parthagas - 2012-04-26, 07:53

Jeśli spływ będzie w ostatni weekend sierpnia to na 100% odpadam - syn uczestniczy w inscenizacji bitwy pod Mławą, a ja z pocztem sztandarowym w uroczystości.
bosman - 2012-04-26, 08:21

Może zdążysz, nawet sztandar. Miałbyś napęd. Wcale ładnie by to wyglądało.
I patryjotycznie.
Moje basałyki, już wychowne. Trudno mi uwierzyć. Nareszcie mam wakacje, stałe.
A z wnukami, trochę boję się. Bo i odpowiedzialność ogromna. A miewają, czasami, wybuchy niekontrolowanej elokwencji, w zapobieganiu których, mogę nie zdążyć zareagować. Pozostaje czekać (do lipca?) na wiadomość, o miejscu.

ewa - 2012-04-27, 09:30

Darek Zloty są w ostatni weekend sierpnia, kiedyś były w pierwszy wrześniowy. Szkoda, że nie możesz:( ale może inscenizację przeniosą na inny termin?
bosman - 2012-04-29, 10:26

Temat, gdzie zaczynamy na Pilicy, podobno, dowiemy się w lipcu.
Monday - 2012-05-08, 07:49

Jeszcze wrócę do tego "dziadka" - nie przesadzajcie!!!!
65 lat to dziadek??? Moja mama w wieku 64 zapisała się na kurs prawa jazdy :wink:
I z tego co wiem, to spotkała conajmniej 2 takie panie, które jak mówiły "nie będą siat ze sklepu dźwigać podczas gdy samochód stoi" !!!!! :)
Także strzeżcie się na drogach!!!

Wracając do spływu:
Co do miejsca - pomyślcie o górnej pilicy, bliżej wisły (spokojnie, szeroko, malowniczo) - wtedy już teraz w grafiku pracy uwzględniam wolny ostatni łikend sierpnia :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group