To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Kanu - inne konstrukcje - Budowa brzozowego canoe , film z YouTube

vest15 - 2012-12-20, 06:57

wiedzy wodniackiej , a w szczególności kajakarskiej, nie posiadłem oczytując się ... :mrgreen: :wink:
kuna - 2012-12-20, 07:26

No i faktycznie, ,,dałem ciała". W kwestii klubu. Kiedy ostatnio, tam byłem, było to naprawdę WTW. Wioślarska, na wprost Ludnej. Kiedyś, "Skra" klub wioślarski budowlanych. Jeszcze nie mam odpowiedzi Tomka, ale mój dysk twardy, z systemem operacyjnym, zapewne, uległ daleko idącej destrukcji. Napisałem do synka, z prośbą, aby dokładniej opisał ten incydent z wywrotką. Jeśli odpowie, przekażę. Jak łatwo wierzyć, nie widząc. Bo widok, może być zamglony...
No, ale chciałem odnieść się, do widzianych na filmie, "trudnych sytuacji" po których, autor filmu, nie pokazywał dalszych obrazów. Na moje umiejętności, w temacie, to kiepsko to widzę.

Myszoor - 2012-12-20, 09:29

ManaT napisał/a:
o kurde ...

niestety nie kurde - smera / bosman / kuna* jest kajakarzem bajkopisarzem, o kanu ma pojęcie takie jakie jego posty. to tak gdyby ktoś tego nie zauważył ;)

---------
* niepotrzebne skreślić

kuna - 2012-12-20, 10:23

I zgadzam się w zupełności, z moim przedmówcą. Z przedmiotu kanu, jestem bajkopisarzem. Jakie jest postanowienie, wysokiego administratoramoderowanego? :lol:

[ Dodano: 2012-12-20, 16:29 ]
Tylko, proszę wylicz mi wszystkie, "bajki". I nie moderuj!

ManaT - 2012-12-20, 16:51

Myszoor, no właśnie dlatego "o kurde..." :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group