To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Jutro płynę ... - W piątek trzynastego

drawa - 2012-07-13, 13:15
Temat postu: W piątek trzynastego
CZEKAM na przewóz jeszcze nie wychodziłem z portu pożnym popołudniem .Już kuferek stoi zpakowany

[ Dodano: 2012-07-15, 20:35 ]
Wróciliśmy. Przywiozłem tyle materiału że obróbka zajmie mi kika dni i starczy go na kilka tematów. Oglądajcie Tematy drawy

ewa - 2012-07-16, 19:09

co się do tego kanu przyczepiło? :mrgreen:
Gabriello - 2012-07-17, 18:47

Na pierwszy żut oka to worki z mąką... pewnie na podróż :mrgreen:
drawa - 2012-07-17, 21:04

gabriello napisał/a:
Na pierwszy żut
to nie był ten rzut.
Cytat:
ortografia nie jest czymś koniecznym, ale żeby takie byki robić!? Moim zdaniem moderator tego forum powinien upominać każdego kto dopuszcza się takiej pisowni. Z tego co zdążyłem już zaobserwować, większość osób tutaj zarejestrowanych napewno nie ma "10 lat i kredek w tornistrze" a pomimo tego ich pisownia znajduje się ciągle na takim właśnie poziomie. Pilnujcie się bo wstyd! Czy ktokolwiek jest w stanie podzielić moją opinię, bo tych, którzy odpiszą , że urwałem się z księżyca napewno nie zabraknie?:)
Cytat:
"Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień"
drawa napisał żeglaż już nie wie gdzie :oops:
Cytat:
szukajcie, a znajdziecie

Gabriello - 2012-07-17, 21:18

hahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fanatyczni poloniści przypominają mi "patriotów" z czasów komuny.
Polska język my umić i rozumić mimo iż ż i rz to niby nie to samo ale jednak to samo.
Mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień i mądrzy tego narodu pójdą po rozum do głowy i i nie będzie: ó, rz, ch, bo po co to komu? :razz: chyba tylko nauczycielom , żeby nękali bidnych uczniów. :cry: Niestety jest jeszcze wielu nauczycieli co hentnie żućiłoby kamjeń za ten "wielki grzech ortograficzny"

btw. Drawa a Ty przypadkiem nie odgryzasz się za te worki z monkom? :lol:

tonieja - 2012-07-18, 12:46

Mam nadzieję, że Twoje nadzieje Gabrielo się nie spełnią, i nie nadejdzie dzień, że życie i rzycie to samo znaczyć będą. :twisted:
drawa - 2012-07-21, 06:49

Pora na podsumowanie trzy dniowego wypady na Jeziorsko. Zaczynamy -Jak to wszystko załadować :?: Dało rade płyniemy a tu z przodu 'siwy dym' To 'dziadek " gna pod prąd jak zdrowa ryba :lol: I przyszło burłaczyć co tam jest :?: Był to najkrótszy spływ licząc czas spędzony przy wiosłach. Powody tego były dwa, załamananie pogody drugiego dnia i wizyta gości dnia trzeciego :wink:
ra_dek - 2012-07-21, 09:49

Świetne zdjęcie kajakarza :shock:
Ostatnie też, dobrze że macie stabilizatory :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group