To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.Kanu.pl »
Pośród trzcin i kamieni

Uwagi do forum i WWW Kanu.pl - Ilustracja ....

Gabriello - 2013-02-25, 14:02

Dla mnie dyskusja na temat "tajemniczości, księżyca, odbicia itp" jest jakąś nadinterpretacją wynikającą ze "skompikowaności myślenia niepotrzebnego"(że tak sobie to wymyślnie nazwę) :mrgreen:

Widziałem na naszym forum wiele pięknych zdjęć, które mogły by służyć za tło i nieważne czy robione analogiem czy cyfrakiem.

Każdy widzi to inaczej a dla mnie obecne foto jest przede wszystkim zimne, nieco mroczne, smutne, nie zachęca do działania
a przede wszystkim nie ma na nim tego o czym jest forum... kanu :???:

Jeśli wchodzę na takie forum to myślę o urlopie, słońcu kolorkach, zieleni i błękitu wody, radości z pływania knu i relaksu. Patrząc na to zdjęcie pogrążam się w w nostalgicznej zadumie.

Dla mnie jak i wielu budowniczych własnego pływadełka to forum jest skarbnicą świetnych rad jak to zrobić samemu i w większości robimy je z drewna. Rozsądny więc wydaje się wniosek, że drewniane kanu posiada tego piękna więcej niż kora czy plastik i takie będzie świetną wizytówką zachęcającą do dalszego zwiedzania stronki.

Zdjęcie Myszoora jest dużo lepsze od tego aczkolwiek faktycznie widać za wiele plastiku ...

A może zorganizować mały konkurs na dobrą tapetkę i wspólnie zagłosujemy w prostych etapach? Poza tym tło może się zmieniać co kilka sekund na inne foto, których mogłoby być więcej...

Myszoor - 2013-02-25, 15:33

gabriello napisał/a:
A może zorganizować mały konkurs na dobrą tapetkę i wspólnie zagłosujemy w prostych etapach? Poza tym tło może się zmieniać co kilka sekund na inne foto, których mogłoby być więcej...

jeden statyczny plik - taka uroda silnika, co do minikonkursu - łaj not? :) załóż wątek, zbierz zdjęcia, podeślij mi taką opisaną paczkę a ja przerobię to na ankietę a jej wynik na tytułową grafikę.

gabriello napisał/a:
Zdjęcie Myszoora jest dużo lepsze od tego aczkolwiek faktycznie widać za wiele plastiku ...

oba są moje :D ale to już 3:2 za zmianą ;) Jeszcze jeden głos za i jednak podmienię - do czasu gdy nie będzie kandydata na kolejne ;)

Co do plastiku - ludziska - czym zabezpieczacie rzeczy w czasie pływania? owijacie kozią czy krowią skórą? A może pływacie ze smołowanymi beczkami? A może wszystko luzem bo potencjalna wywrotka to na pewno nie wy. Deszcz to też nie u was bo zawsze słoneczko świeci? Kamizelki to macie z watoliny a namiot bawełniany? Tak? He?

No dobra - żartuję, nie ciągnijcie tematu :P

Te beczki i walizka są lekkie, poręczne, zaje**** mocne i łatwe do utrzymania w czystości - ja więcej nie chcę.

Zirkau - 2013-02-25, 18:13

hm, do mnie bardziej przemawia jednak ta fota

http://forum.kanu.pl/temp...phpBBforum2.gif


W związku z tym że idzie wiosna, wolałbym coś co pobudza do wypłynięcia a nie kładzenia się spać. :wink:

Radek - 2013-02-25, 20:04

Popieram :)
Ciekawsze i zachęcające do pływania.

ewa - 2013-02-26, 14:52

Mam nadzieję, że to zdjęcie już zostanie :grin: oby do wiosny :mrgreen:
Gabriello - 2013-02-26, 16:34

Jeśli chodzi o konkurs na grafikę to jest nowy wątek:
http://forum.kanu.pl/viewtopic.php?p=6848#6848

Wszysto w tym temacie piszcie właśnie tam.

ELTECH - 2013-02-26, 23:03

A może tak jakąś galerię zdjęć forumowych podłączyć tak żeby po każdym odświerzeniu zmieniało się zdjęcie
Dla każdego coś miłego tym bardziej że każdy będzie mógł coś od siebie dorzucić :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group