forum.Kanu.pl » Strona Główna

SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Myszoor
2014-01-07, 23:37
Płat tkaniny specjalnej chroniącej dno
Autor Wiadomość
Gabriello 

Wysłany: 2013-11-11, 22:26   

Matusz napisał/a:
Bo kanu jest do pływania a nie do oglądania .

Z całą pewnością można tak powiedzieć o plastikowych :wink: co do drewnianych mam bardziej złożoną opinię.
Sylwek napisał/a:
miałem nadzieję,że nie znajdzie się człowiek,który sprowokuje mnie do zalogowania się na tym forum,ale się myliłem

Przyznaj się, że tu zerkasz regularnie, a że mnie nie lubisz bo napisałem iż jesteś niedbałym szkutnikiem to teraz piszesz... :wink:
Sylwek napisał/a:
miałem nadzieję nie spotkać na swej drodze idioty,.. niestety spotkałem idiotę Gabrysia,...
idiotę,który najpierw żąda ode mnie dowodów na przepłynięte kilometry

Przeginasz z epitetami. "Żądam"? Nie pamiętam żebym tak pisał... Nie wierzę Ci, ale to chyba nie grzech i nie obelga prawda?
Sylwek napisał/a:
szuka super kosmicznych włókien do wzmocnienia swego
canoe

Tak, szukam :smile: Co w tym złego? Zazdrościsz, że mnie stać a Ciebie nie czy co?
Sylwek napisał/a:
pokonać Kwisę bez jednej ryski ,,,,,

Tego też nie pisałem. Zacząłeś brać te same dragi co Wanna czy jak? :wink:
Dzisiaj porysowałem dno na Kwisie. Teraz zaśniesz spokojnie? :wink:
Sylwek napisał/a:
Gabriello ,mój wpis spowodowany jest tylko tym,że martwię się o stan Twojej świadomości..

Nie martwisz, nie cierpisz mnie jak psa dlatego musiałeś wyżyć się za czas swojej nieobecności na FK. Męcz się z tym sam. :lol:
Sylwek napisał/a:
a teraz sobie poużywaj........

Nie używam. Pokazuję Ci jakim jesteś zmyślaczem i prostakiem żebyś zaczął się wtydzić o ile to możliwe w tym stanie świadomości.... Zanim coś opublikujesz w przypływie furii, najpierw zastanów czy to ma sens. :wink:

ps. Niech Twój nos pozostanie wetknięty w Twoje piękne rustykalno-przaśne kanu.
Uprzejmie proszę, wróć na łono tego forum na którym jesteś szczęśliwy i nie odpisuj bo za każdym razem strzelasz sam sobie w piętę.

Myszoor 
Miłośnik Myszek :)

Wysłany: 2013-11-11, 22:46   

ochłońcie

przymykam na kilka dni

Odpowiedz do tematu