forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Finlandia - załogant na kanu poszukiwany.
Autor Wiadomość
irish 

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-02-25, 15:19   Finlandia - załogant na kanu poszukiwany.

Cześć
Ponawiam zaproszenie na planowany w tym roku w lipcu wyjazd do Finlandii. Potrzebuję załoganta na tamtejsze wielkie i wietrzne wody. Pisywałem już w poprzednich latach w tej sprawie ale jakoś nie było chętnych :) Wyprawa miała by potrwać przynajmniej miesiąc. Dysponuję autem, kanu i namiotem. Szczegóły do omówienia z pierwszym chętnym :)

Jacek
 
 
Szajba 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 173
Skąd: Wójtowo
Wysłany: 2014-02-25, 22:34   Re: Finlandia - załogant na kanu poszukiwany.

irish napisał/a:
Cześć
Pisywałem już w poprzednich latach w tej sprawie ale jakoś nie było chętnych :)

Jacek


Jeśli udało Ci się którąś, z poprzednich lat, wyprawę zrealizować, może jakaś foto-zachęta mogłaby kogoś zmobilizować?
_________________
When you have to shoot...Shoot! Don't talk
 
 
Kysio

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 16
Wysłany: 2014-02-26, 23:16   

Pracowałem w Finlandii... Widziałem stada łosi... Widziałem cuda... Zazdroszczę możliwości!!!!
 
 
kuna 

Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 113
Skąd: Szamoty
Wysłany: 2014-03-08, 08:40   

Stada, pasają się, na Laplandzie. Konkretnie, gdzie kolega ma zamiar, opędzać się od komarów? Suomi, jest wielkie, mimo aneksji Karelii, przez nieokrzesanych Rosjan. (Widać, mają taką potrzebę, nie od dzisiaj, we krwi.)
 
 
Gabriello 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 523
Skąd: Lubań
Wysłany: 2014-03-08, 13:51   

irish napisał/a:
przynajmniej miesiąc

Wydaje mi się, że to może być główny powód braku chętnych.
Raczej mało kto dysponuje miesiącem wolnego na raz. Takie czasy...
Dostępniej brzmi 2-3 tygodnie.

ps. Bywałeś już na tak długich wypadach w dziczy?
 
 
kuna 

Dołączył: 13 Lis 2012
Posty: 113
Skąd: Szamoty
Wysłany: 2014-03-08, 18:05   

Z wielu książek i opowiadań, znam. Ale jakby co, to podciągnę się przy doświadczonym podróżniku. Mam tylko problem, co zrobić ze swoją kobietą, na ten czas. Gdzie ją wysłać, aby nie czuła się samotnie. Bo o towarzyszeniu nam w podróży, nie ma mowy!
Czy będziesz ciągnął ze sobą, pływadło? I w jakie strony Finlandii zamierzasz ? Czy będziesz miał sponsora? Ja, urlopu, mam sporo. Wystarczy na najdłuższą podróż.
Pozdrawiam. Roman
 
 
greg barcz 

Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 15
Wysłany: 2014-03-09, 18:59   

Czesc
Finlandi nie znam ale duzo i czasami dlugo plywam w Kanadzie . Pare rad, sprawdz kiedy konczy sie sezon na komary, polskie to druga liga. Towarzystwo jest wazne ,dluga trasa ,brak prywatnosci wysilek fizyczny jest dobry dla maniakow jak my ale nie dla wszystkich. Dlugie trasy po jeziorach sa jednostajne przez co robia sie pojakims czasie nudne.
Jakbys zmienil plany to zapraszam do Kanady w sierpniu[nie lubie komarow]
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2014-03-10, 07:19   

greg barcz napisał/a:
Jakbys zmienil plany to zapraszam do Kanady w sierpniu[nie lubie komarow]

kuś, kuś - w końcu się doprosisz ;)
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
irish 

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-04-29, 13:12   odpowiedź

Postaram się zbiorczo odpowiedzieć na pytania:
1.szajba- nie robię zdjęć z definicji.
2.gabriello - Pływałem sporo ale w kraju. Najdłuższe wycieczki do 3 tygodni. Ale sporo najeździłem rowerem, bywałem i ponad pół roku poza domem.
3.kuna - obecnie mam samochód. planuję zabrać kanu i do Helsinek przez Tallin. promem lub kanu :) Planuję odwiedzić duże pojezierze w S-E Finlandii, może też jakieś szkiery. Sponsora brak :) Jak jesteś zainteresowany, pisz na priv. Wyjazd jakoś w lipcu.
4.greg - nie starczy kasy na bilet tam i z powrotem i pobyt :) Inaczej już bym był :)
 
 
madrivercanoe 


Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 315
Wysłany: 2014-04-29, 18:54   

Miesiąc w canoe to odpowiednia ilość czasu, aby dobrze sobie wypocząć.Od kilku lat latem spędzam 3-4 tygodnie w Szwecji (canoe, namiot, wędka).W 2014 roku zaplanowałem nieco zmienić trasę, wybór padł na Szwecję i Norwegię i gdyby nie to że wyprawa jest już w toku przygotowań, Finlandia byłaby znakomitą alternatywą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group