forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jesienny Maraton Kajakowy Jeziorak 2015
Autor Wiadomość
Bartek B 

Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: Iława
Wysłany: 2015-09-03, 11:58   Jesienny Maraton Kajakowy Jeziorak 2015

https://www.facebook.com/events/1615855315348093/ - co prawda w nazwie kajakowy, ale w tym roku otwieramy się na kanadyjkarzy i specjalnie dla nich 30km trasa czeka na odważnych :) Szczerze przyznaję, że słabo znam środowisko użytkowników kanu, ale może znajdzie się ktoś, kto spróbuje swych sił. Poza tym wieczorem dobra zabawa gwarantowana :)
 
 
Tadek 


Dołączył: 13 Wrz 2014
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-08, 21:34   

A jakie są reguły ? Czy można płynąć w dwie osoby ?
 
 
Bartek B 

Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: Iława
Wysłany: 2015-09-09, 04:45   

Tadek napisał/a:
A jakie są reguły ? Czy można płynąć w dwie osoby ?

Cały regulamin masz pod linkiem w pierwszym poście, ale tak w skrócie - 30km po jeziorze, limit czasowy 8 godzin, można płynąć w dwójkach.
 
 
madrivercanoe 


Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 315
Wysłany: 2015-09-09, 09:27   

Na canoe 30 kilometrów w 8 godzin to 3,75 km/h , a oznacza spory wysiłek ciekawe czy wszystkie startujące osady w canoe ukończą maraton w limicie czasowym jeśli np. połowa dystansu będzie pod wiatr
 
 
Tadek 


Dołączył: 13 Wrz 2014
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-09, 11:27   

Taka średnia może być w normalnych warunkach 5 km/h to nie problem :) przy osadzie dwuosobowej.
Na Jezioraku w tym roku pływałem pod wiatr to dramat ,ale z wiatrem wyprzedzałem jachty płynące z wiatrem :) .
Więc limit wydaje się nie super wyczynowy.
Mam ochotę popłynąć. Tylko kasę wołają sporą i nie znalazłem czy to od osoby czy od osady.
 
 
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 2015-09-09, 12:35   

Tadek, ja planuję się pokazać na tym maratonie ale jako obserwatora nie zawodnik.
Tak prawdę mówiąc to w generalnej klasyfikacji to już nie ma szans :)
Podjechać i popływać to czemu nie :;
_________________
Radek
www.radekkanu.com
 
 
Bartek B 

Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: Iława
Wysłany: 2015-09-09, 20:20   

Wpisowe jest określone od osoby, dlatego że w jego ramach otrzymujesz np. koszulkę i gadżet pamiątkowy (plecak, kubek, medal - nie wiem co wymyślę w tym roku) i ciężko byłoby to podzielić na dwóch :wink: . Moim zamysłem było zachęcenie kanuistów do zmierzenia się z dystansem, wiatrem, własnymi słabościami ponieważ o to głównie chodzi w tego typu imprezach.
 
 
Tadek 


Dołączył: 13 Wrz 2014
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-10, 06:42   

Barek bez urazy :) . Wezwałeś kanu do pływania więc stanę na głowie i płynę.
Radek płyniemy zabawa to zabawa. Jeziorak już całkiem zaliczę bo brakuje mi tego odcinka.
Masz jakieś większe pagaje na stanie ? :cool:
Opływasz nowy projekt.
 
 
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 2015-09-10, 07:12   

Tadek, planuję przyjazd i mam zamiar popływać nowym projektem :) pod warunkiem że w ten weekend wyjmę już z formy. Jeszcze jest kilka dni do zgłoszenia się, więc po niedzieli zapadnie decyzja czy będę jako uczestnik czy jako obserwator.
Co do wioseł, to coś tam się znajdzie ;)
_________________
Radek
www.radekkanu.com
 
 
Bartek B 

Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: Iława
Wysłany: 2015-09-10, 19:28   

Daleki jestem od urazy :smile: Bardzo się cieszę, że się spotkamy i mam nadzieję, że będę miał po maratonie jeszcze siły i chęci, aby popływać na kanu :smile: Coś mnie ciągnie w tą stronę... :twisted:
 
 
Tadek 


Dołączył: 13 Wrz 2014
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-10, 20:41   

Mam nadzieję że zobaczymy się na wodach Jezioraka :grin:
 
 
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 2015-09-21, 20:10   

Tadek, jedziemy :)
_________________
Radek
www.radekkanu.com
 
 
Tadek 


Dołączył: 13 Wrz 2014
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-09-22, 07:36   

OK. Jedziemy :) oby pogoda dopisała.
 
 
forestranger 


Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 58
Skąd: Zaskoczyn
Wysłany: 2015-09-24, 17:09   

Bartek B napisał/a:
Daleki jestem od urazy :smile: Bardzo się cieszę, że się spotkamy i mam nadzieję, że będę miał po maratonie jeszcze siły i chęci, aby popływać na kanu :smile: Coś mnie ciągnie w tą stronę... :twisted:


Nie dziwię się Bartek, że w tę stronę. W tych klimatach zawsze byłeś do przodu. Bartek po pierwszym poście nie skumałem, że to Ty. Sprawdziłem regulamin, ale na tyle słabo, że nie dostrzegłem namiarów do Ciebie. Dopiero teraz rozjaśniło się we łbie. Kopa lat Brachu. Świat jest mały.
I przepraszam wszystkich za prywatę :oops: Tyle lat.

Przejrzałem regulamin i w jednym miejscu jest napisane, że start jest 04.10., ale potem już wyraźnie napisane, że - niestety (dla mnie) - 03.10. Chrześniaczka ma urodziny i chyba nic na to nie poradzę. Ale liczę na to, że spotkamy się przy innej okazji. Może, a raczej na pewno zarazisz się kanu i wtedy...
Oczywiście żałuję, że Wy: Tadek i Radek będziecie tak blisko a ja tu uziemiony. Liczę na rychłe spotkanie również z Wami.
Pozdrawiam
 
 
Bartek B 

Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: Iława
Wysłany: 2015-09-24, 20:45   

[ Dodano: 2016-09-10, 17:05 ]
https://www.facebook.com/jezioraksportkajak/ Podobnie jak w zeszłym roku zapraszam serdecznie wszystkich wyznawców jednopiórowych wioseł. Ja osobiście od zeszłego roku troszku kanu popływałem i w tegorocznej edycji w tej kategorii startuję, zresztą na sprzęcie konstrukcji powszechnie tu znanego Radosława :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group