forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
"Samotność długodystansowca"
Autor Wiadomość
cano(n)ick


Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 156
Wysłany: 2012-06-03, 20:29   

W lokalnej prasie wyczytałem o jakichś zagraniczniakach, którzy "... ostatnią dziką rzeką Europy..." czyli Wisłą ;)
Wcześniej: kajakowe wyprawy od Krakowa do Gdańska, np. Kamiński => rozdmuchane medialnie;
gdzie przy tym leo?

Ja jestem za:
leo

Cicho, spokojnie, bez rozgłosu...
dla siebie.
znaczy się, kanu-nier

gratki!
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2012-06-04, 11:51   

Masz rację cano(n)icku. Wszystkie wyprawy Leszka są szczere i z potrzeby serca a nie lansu :smile:
 
 
leo 

Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 16
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-06-06, 08:31   

Ad plany Bosmana:
Zaraz po studiach mieszkałem 3 lata w Orzyszu, blisko Ełku - piękne okolice, piękne czasy. Też chętnie wybrałbym się na Narew, podobno czysta rzeka. Tym razem powoli, z wędką. Tak 30-50 km dziennie. Daj znać, jak będziesz się zbierał!
_________________
leo
 
 
bosman 

Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 187
Skąd: Wwa
Wysłany: 2012-06-06, 19:17   

Jestem niezmiernie, zaszczycony. "Chciałaby dusza do raju"! Rehabilitacje kręgosłupa, w czerwcu i lipcu. Na początku sierpnia, Chorwacja. (Osobiście powożę i po raz, tam, pierwszy. Nie potrafię wybrać sobie trasy). Także pewnie w sierpniu, Pilica. Do tego sześcioro wnuków, eksploatują dziadka, niemilosiernie. Z moim radosnym przyzwoleniem!
Jednak Narwią chciałem, jeśli czasu wystarczy, powrócić. Głównym tematem, byłoby rozszyfrowanie dopływów jezior znajdujących się w obrębie, Puszczy Boreckiej. Choć sądząc po stanie wody w górnej Utracie, podobne trudności spływowe mogę(możemy) napotkać w Mazurach Garbatych z Puszczą Borecką na czele. Tamtejsze warunki, wraz z komarami (mniejsze i mniej żarte) przypominają mi środkową Finlandię. Dobrze ktoś powiedział, stwierdzając, że wszystkiego mamy po trochu, w naszej Ojczyźnie.
Obiecuję, dam znać!

[ Dodano: 2012-06-08, 15:10 ]
W KAŻDYM RAZIE, ZIARNO NIEPOKOJU, ZASIAŁEŚ I KORCI MNIE, ŻEBY MOŻE TAK, PRZED REHABLITACJĄ, TEGO DAJĄCEGO NIEPRZERWANY BÓL KRĘGOSŁUPA, ZDĄŻYĆ.
Ale 50km. dziennie, to pewnie wędkę, będziesz ciągnął za rufą. No nie wiem,na co mnie stać. Możeokazać się, że sobie poradzę. Ale równie dobrze, że nie. A gdzie Narwię, chciałbyś zacząć? Za kilka dni, wpadnę nad Gim (Omulew) i do Ełku. W sumie, ze trzy dni.
_________________
"Wesołe jest życie staruszka"...
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2012-06-10, 20:33   

cano(n)ick napisał/a:
W lokalnej prasie wyczytałem o jakichś zagraniczniakach, którzy "... ostatnią dziką rzeką Europy..." czyli Wisłą ;)
Wcześniej: kajakowe wyprawy od Krakowa do Gdańska, np. Kamiński => rozdmuchane medialnie;

dopiero dziś na to trafiłem: http://www.polandtrek.com :D :D:D

PR w każdym razie można się od niego uczyć ;)
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
cano(n)ick


Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 156
Wysłany: 2012-10-22, 18:13   

grzebałem w sieci
http://lechflaczynski.wor...lyw-kanu-sanem/

https://picasaweb.google.com/wojtek.flaczynski/SamotnoscDUgodystansowca201202?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKzyitX54LX-wwE&feat=directlink#
 
 
bosman 

Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 187
Skąd: Wwa
Wysłany: 2012-10-22, 18:23   

I to jest klasa... :roll:
_________________
"Wesołe jest życie staruszka"...
 
 
ELTECH 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 531
Skąd: Ząbki koło Wawki
Wysłany: 2012-12-02, 23:16   

Kurczę ale trzeba mieć kupę czasu na to
_________________
NASZA MAPA szczegóły w dziale "Uwagi do forum > Mapa Google"

Pozdrowionka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group