forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Znalezionych wyników: 5
forum.Kanu.pl » Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ...ski na różnych kontynentach
gajowy

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3007

PostForum: Na kanapie: książki / czasopisma / filmy   Wysłany: 2013-09-14, 07:38   Temat: ...ski na różnych kontynentach
Hey,
gdy przy przeglądaniu INTERNET-u trafi się na korzonek pol-ski i to jeszcze w aspekcie kanu, zawsze budzi to zainteresowanie. Dlatego też polecam rzut oka na stronę:
http://paintingjourneys.com

gajowy
  Temat: Curwood, riffles i bugs - czyli wyprawa na South Nahanni
gajowy

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3481

PostForum: Wczoraj byłem ...   Wysłany: 2013-09-13, 17:05   Temat: Curwood, riffles i bugs - czyli wyprawa na South Nahanni
Witam,
Z wielkim zainteresowaniem przeczytałem ponownie, znaną mi z Wiosła, relację z Nahanni. Gratuluję pomysłu i realizacji zamierzeń Andrzejowi i Markowi.
Ciekawy jest początek drogi - lektura książek " o Indianach", na czym zresztą i ja się wychowywałem. Curwooda też trochę było.
Rzeka jest znana i rozpropagowana przez Bila Masona w jego "Path of the Paddle" i "Song of the Paddle". W wykopaliskach antykwarycznych jest też książka francuskich podróżników 'zdobywających" Nahanni od dołu łodzią motorową - lata pięćdziesiate.

Dzięki za przedstawienie przygody na nasze stronie. Film ogląda się z prawdziwą przyjemnością.

Panowie, uchylam kapelusza
Do zobaczenia na szlaku - wodnym, papierowym i internetowym

Gajowy
  Temat: kanu a savoir-vivre
gajowy

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 42028

PostForum: Uwagi do forum i WWW Kanu.pl   Wysłany: 2013-04-21, 08:38   Temat: kanu a savoir-vivre
Koleżanki i koledzy,
Strona kanu.pl dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych kanu w najogólniejszym tego słowa znaczeniu. Wszystkich nas obowiązuje trzymanie klasy i tylko pod takim warunkiem forum działało dotychczas i pozostaje on nadal w mocy.

Wszelkie animozje i emocje interpersonalne na forum należy wygasić.

Koleżeństwo, które prowadzi działalność komercyjną proszone jest o załączanie linku do właściwej strony, tak jak ma to miejsce dotychczas w zdecydowanej większości przypadków. Długie posty mające charakter czysto komercyjny będą wycinane. Jeżeli ktoś chce przedstawić pewne novum może uczynić to w postaci postu merytorycznego z linkiem do komercji.

Moderator został przeze mnie zobowiązany do zgłaszania naruszeń regulaminu i zasad relacji międzyludzkich. Gdy to będzie miało miejsce, moja decyzja będzie szybka, zdecydowana i nieodwołalna.

W końcu, mogę wszystkich wygonić z lasu (oby do tego nie doszło).

Pozdrawiam Wszystkich

Andrzej Sałaciak - gajowy
  Temat: [CA] Massasauga Park
gajowy

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 22276

PostForum: Wczoraj byłem ...   Wysłany: 2011-04-12, 07:56   Temat: [CA] Massasauga Park
Hey Jacku,
Podobny charakter wypraw, jak nasze zloty połączone z samotnym pływaniem po Mazurach. Full towarzystwa, kołomyja logistyczna, a potem nieśpieszne pływanie albo niepływanie. Klimaty od razu powróciły. Kiedy zagościsz w Polsce?
Pozdro
Andrzej
  Temat: Kanu - wyd. II - poniekąd mecenat :D
gajowy

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 22672

PostForum: Na kanapie: książki / czasopisma / filmy   Wysłany: 2011-04-11, 13:37   Temat: KANU. Wyd. II wzmocnione i wzbogacone
KANU. wydanie II. Jestem mentalnie przygotowany na przygotowanie drugiego wydania, ale problemem zawsze są stosy książek z drukarni zalegające w mieszkaniu. Jeżeli zgodnie z moją deklaracją do końca czerwca będzie sprzedanych na pniu 300 egzemplarzy (oferowana cena 15 zł za szt.), to książka ukazałaby się do końca br. roku.
Każdemu mecenasowi, (pojedynczej osobie lub grupie canoeiros), który by zamówił i przedpłacił za 30 egzemplarzy przed oddaniem książki do druku, do tych jego 30 książek oprawiłbym dodatkowo 1 kartkę przeznaczoną dla niego (dedykacje dla znajomych, ekslibrisy i inne). Temat aktualny do końca czerwca. Jak się rozwlecze, to powrócimy do niego za rok lub dwa. W celu uporządkowania zgłoszenia mecenasów proszę skierować bezpośrednio na maila: kanupl@interia.pl. Andrzej Sałaciak
 
Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group