forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Myszoor
2013-09-14, 18:39
forum ,to nie tajna sekta
Autor Wiadomość
Sylwek

Konto: Skasowane
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-09-12, 20:55   forum ,to nie tajna sekta

różne fora istnieją po to ,by dzielić się nań z innymi swoją wiedzą , czyli na tym forum powinny znajdować się opisy mówiące jak ,z czego i czym , tyle w gestii choćby budowy canoe ,..
niestety, główni budowniczowie zbytnio sie nie chwalą , ani w temacie narzędzi ,ani w temacie stosowanych materiałów ,ani użytych technologii ,..

panuje tu otoczka tajemniczości w tym temacie ,której niestety nie mogę dłużej tolerować,
dlatego znalazłem sobie inne forum,na którym ludzie raczej opisują z czego,jak i czym robią ..
nie będę go reklamował ,
a tymczasem z tym Forum się żegnam
pozdrawiam
Sylwek
 
 
tonieja 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 174
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2013-09-12, 23:27   

No to cześć, ale sam się nie chcesz podzielić wiedzą, na jakim forum lepiej dzielą się informacjami....Śledzę to forum od kilku lat, i sporo osób budując łodzie zamieszczało bogate fotorelacje, plany, porady, odpowiedzi....ja nie buduję, mam laminatową i na razie mi starcza. Gorzej ze starczaniem czasu na pływanie nią. :cry:
 
 
ManaT 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 647
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-09-13, 11:46   

Ciekawi mnie na jakiej podstawie twierdzisz o "otoczce tajemniczości". Są opisy jak, z czego i czym. Forum młode więc ilość tych opisów nie jest powalająca, ale ilekroć zadałem konkretne pytanie na tym forum niemal natychmiast dostawałem odpowiedzi, w tym i te bardzo cenne od wieloletnich praktyków. Bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą. Wystarczy zadać pytanie. Znam też inne fora o "wodnej" tematyce bo nietrudno je wytropić, chętnie je czytam, na niektórych mam konto. Każde z nich ma specyficzny klimat. I fajnie, że są inne bo możemy skorzystać z prawa wyboru i czerpać wiedzę zgodnie z naszymi upodobaniami. Ja tutaj czuje się najlepiej ale ortodoksem nie jestem, i jak już pisałem, zaglądam to tu, to tam. Sylwek skoro znikasz z forum kanu to do zobaczenia na innym.
_________________
trzeba spływać
 
 
nurtur 


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 19
Skąd: Malbork / Bodo
Wysłany: 2013-09-13, 15:54   

No to bywaj i baw się dobrze.
_________________
Pozdrawiam Tadeusz
 
 
Gabriello 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 523
Skąd: Lubań
Wysłany: 2013-09-13, 16:42   

Masz prawo lubić inne forum bardziej niż to i nikt nie będzie miał Ci tego za złe.
Natomiast za złe można mieć to, że piszesz jakieś herezje.
Każdy kto pyta na tym forum otrzymuje odpowiedź jeśli taka istnieje o czym napisał Darek.
Z Tobą było tak samo. Pytałeś i odpowiadaliśmy, a że chciałeś usłyszeć to co Ci się widziało to już nie wina forum.

Nie wiem czego Ci brakuje np w mojej fotorelacji. Masz foty do wszystkiego.
A jak nie ma to mówisz i dodajemy.

Drugie primo. Zbudowałeś swoje kanu w 80% bez wcześniejszego zapytania
co i jak kupić oraz jak potraktować co pokazuje, że takich rad nie chciałeś.
Jak już przyszło Ci radzić w temacie szpilek podwieszających łąwki to skakałeś do gardła,
że i tak wiesz "swoje".
Z wyplataniem ławki i wymierzeniem stacji to samo.

Tym sposobem dochodzimy do wniosku, że najpierw coś skopcisz bo się nie chciało zapytać
na wg Ciebie "sekciarskim forum" a potem masz pretensje, że my nie chcemy pomóc...
Sprytnie. Dziecinada.

Mam nadzieję, że nie pokazałeś na tym lepszym forum swojego kanu i nie zwaliłeś winy
za niedociągnięcia na nas?

Pochwaliłeś się zrobieniem 900km swoim kanu a nic na poparcie, ani relacjai ani fotki.
Z całym szacunkiem Sylwek ale lepiej samemu się wysilić niż wygłaszać hipokryzje i niewiele z siebie nie dawać.

To co napisałeś jest po prostu nieprawdą.

Ps. gratuluję tych 900km. Miej się dobrze.
 
 
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 2013-09-14, 06:14   

Są różne sposoby zwrócenia na siebie uwagi.
W menu forum jest opcja szukaj, warto z niej korzystać podczas szukania informacji.
Stopy wody pod kilem i miłego realnego pływania.
_________________
Radek
www.radekkanu.com
 
 
Żółtodziób 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 214
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2013-09-14, 08:51   

Słusznie Radku prawisz.

Są różne sposoby zwrócenia na siebie uwagi.

Jednym z nich jest "teatralne" odchodzenie z mrówkami w nosie.
Na każdym forum takie sie widzi.
A i tutaj już takie widziałem. :wink:
Potem wracają pod zmienionym nikiem i historia sie powtarza.

Dziecinada po prostu....
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-09-14, 16:50   Re: forum ,to nie tajna sekta

Sylwek napisał/a:
niestety, główni budowniczowie zbytnio sie nie chwalą , ani w temacie narzędzi ,ani w temacie stosowanych materiałów ,ani użytych technologii ,..

Wiesz ... szkoda słów. Mogłeś sobie znaleźć/wymyślić lepszy powód ...

: )
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
tonieja 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 174
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2013-09-14, 18:16   

Po co lepszy powód? Dla niektórych każdy powód jest dobry by strzelić FOCHA :lol: Może powiesić już kłódkę na tym temacie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group