forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
SKRADZIONY SCOUT GUMOTEX
Autor Wiadomość
navgad 

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 6
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2014-04-12, 16:54   SKRADZIONY SCOUT GUMOTEX

Drodzy forumowicze,
Długo się nie nacieszyłem swoim kanu. W Legnicy 12.04.2014 po włamie do auta ukradli mi (też) zielonego scouta. Jakby się pojawił w okolicy wasze lub zauważył ktoś na necie Scout z dziwnego żródła z drugiej ręki proszę o kontakt. W końcu nie ma wielu na wodzie w naszym kraju. Może nasza policja znajdzie... Trzeba mieć kurdę pecha. Pozdrawiam i mam nadzieję.
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2014-04-12, 19:34   Re: SKRADZIONY SCOUT GUMOTEX

navgad napisał/a:
Drodzy forumowicze,
Długo się nie nacieszyłem swoim kanu. W Legnicy 12.04.2014 po włamie do auta ukradli mi (też) zielonego scouta. Jakby się pojawił w okolicy wasze lub zauważył ktoś na necie Scout z dziwnego żródła z drugiej ręki proszę o kontakt. W końcu nie ma wielu na wodzie w naszym kraju. Może nasza policja znajdzie... Trzeba mieć kurdę pecha. Pozdrawiam i mam nadzieję.

do du*** :( (

Przeglądając net będę się starał pamiętać. Napisz może o tym na innych forach i na FBkowej giełdzie kajakowej.
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2014-04-12, 19:42   

Cytat:
Wybór padł na dmuchawca ze względu na problem z przechowywaniem czegoś większego. J
no i po problemie


z pierwszego twojego postu ;
Cytat:
Moja przygoda zaczyna się od zakupu gumotex-a SCOUT. Zakupiony tydzień temu w Pradze (znaczna różnica ceny zmusiła mnie do wspierania gospodarki innego kraju:( ). Sprawdzony w sobotę 15.04 na Kaczawie
popełniłeś czeski bład w dacie :razz: moze popełniłes tez jakieś zdjęcia :?: :grin:
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Gabriello 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 523
Skąd: Lubań
Wysłany: 2014-04-12, 20:35   

drawa napisał/a:
no i po problemie

Jakiś ty pocieszny... żenada :neutral:
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2014-04-12, 23:37   

drawa napisał/a:
Cytat:
Wybór padł na dmuchawca ze względu na problem z przechowywaniem czegoś większego. J
no i po problemie

dno i 6m mułu
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
vest15 


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-13, 13:28   

Cytat:
no i po problemie


trzymasz poziom ...
 
 
Gabriello 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 523
Skąd: Lubań
Wysłany: 2014-04-13, 15:01   

drawa napisał/a:
no i po problemie


A może to słynna polska życzliwość* ?

*czyt. zazdrość :wink:
 
 
ManaT 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 647
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-13, 18:20   

drawa napisał/a:
no i po problemie

Przykrość ludziom robisz. Pomyśl czasem zanim wyślesz.
_________________
trzeba spływać
 
 
mawlakowski 


Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 45
Skąd: gmina Pilchowice
Wysłany: 2014-04-13, 19:42   

Przykra sprawa: włam do auta miałem - komórka zostawiona na "widoku" (moja wina), rowery (szt 2) też mi skradli z kampingu i kupę podobnych spraw, które prowadziłem. Wiem jak się człowiek czuje do tego tuż przed sezonem .
Nie piszę tego by się współ-użalać, ale by pomóc.

Jeśli masz ubezpieczenie AC auta, to sprawdź zakres; może Twoja "guma" była objęta ochroną. Nie napisałeś, gdzie to zdarzenie miało miejsce ( garaż, posesja, parking, ulica itp) a to może mieć znaczenie.
Jeśli masz jakieś wątpliwości, to chętnie Ci pomogę, gdyż zajmuje się takimi sprawami zawodowo (www.ekonomik-profil.pl). Napisz maila jeśli chcesz.
_________________
mawlakowski
 
 
navgad 

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 6
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2014-04-14, 06:33   

Ja się uśmiechnąłem bo dowcipne (no offence given none taken).
BTW AC nie mam na to auto, gwizdnęli na parkingu. Gościa złapią bo odciski i jeszcze się poharatał o kieszeń od radia, ale zakładam że raczej później niż wcześniej. Sprzętu raczej i tak już nie odzyskam, kasę może, jak się powożę po sądach. Teraz odczekam czy gdzieś nie wyskoczy a jak nie to trzeba będzie coś nowego kupić. Zostaje pływać narazie tylko zawodowo.
 
 
tonieja 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 174
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2014-04-14, 14:53   

jeśli gdzieś wyskoczy, to: 1. Skąd będziesz wiedział, że to Twój? Sprzęt ma numery? 2. Jeśli go poznasz po czymś,że to Twój, to jeszcze trzeba udowodnić, że akurat ten egzemplarz jest Twój.... Ale życzę pomyślnego zakończenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group