forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
A było tak fajnie
Autor Wiadomość
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 2012-02-22, 18:56   A było tak fajnie

Widząc to co się dzieje ostatnio na forum, chciałbym napisać taką małą refleksję - swój ostatni post.

Od początku istnienia naszego forum nie występowały tutaj burze czy waśnie. Witaliśmy wszystkich nowych użytkowników. Wspieraliśmy się, udzielaliśmy porad czy sami prosiliśmy o rady. Wszystko było fajnie, miło a wręcz ludzko. Znając inne fora czy grupy dyskusyjne byłem pełen podziwu dla nas i utwierdzało mnie to w przekonaniu, że ludzie przebywający na tym forum są tolerancyjni, wyrozumiali oraz życzliwi dla innych osób. Niestety rzeczywistość okazała się inna.

Znalazłem dziś chwilkę i przejrzałem wszystkie moje posty na forum i nie znalazłem żadnej krytycznej wypowiedzi z mojej strony pod kierunkiem innych osób. Zawsze starałem się wypowiadać w sposób konkretny i zrozumiały dla innych. Nie wiem czemu ostatnio, niektóre osoby, na siłę starają się udowodnić innym swoją wyższość nad innymi uczestnikami. Bo to oni mają zawsze rację i tylko oni mogą wyśmiewać się z innych. Przykre jest to, że przy braku konkretnych argumentów czy wiedzy starają się udowodnić innym swoją rację. Zadaję sobie jedno pytanie: Czemu tak się dzieje? Wydaje mi się, że odpowiedź jest jedna: Pycha i zarozumiałość jest naszą narodową przywarą. Krytykowanie innych daje nam chyba poczucie spełnienia się, dowartościowania się czy też wręcz zaistnienia i bycie tym naj.

Sam mam kilka niedokończonych projektów, kilka poszło do lamusa, niektóre były wielkim niewypałem ale przez to zdobyłem większe doświadczenie i umiejętności. Jestem ciągle poddawany krytyce innych osób. Nie wstydzę się swoich prac a wręcz jestem z nich dumny, mimo że czasami i mi coś nie wyjdzie. Jedyne co mogę powiedzieć do tych co się naśmiewają z innych, niech najpierw zrobią lepiej i poddadzą swoją pracę krytyce. Inaczej mówiąc: zrób lepiej i wtedy pogadajmy. Więc proszę o wyrozumiałość dla tych, którzy pokazują swoje pomysły, dzielą się z nami licząc na pomoc a nie szyderstwo. Staram się wspierać takie osoby a nie wyśmiewać. Zastanówcie się nad swoimi słowami i ważcie swoje posty.

Pamiętajcie, że to pływanie sprawia nam największą frajdę. Nieważne kto i jak wiosłuje czy jaką łódką pływa i kim jest. Ważne jest to, że czerpie się przyjemność z poruszania się tymi małymi zgrabnymi łódeczkami w naszym "Wodnym Świecie".

Bawcie się dobrze, dziękuję Wam za współpracę oraz mam nadzieję że spotkamy się na szlaku.

Radosław Wasilewski
 
 
robhosailor 


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Dziekanów Polski, d. Warszawa
Wysłany: 2012-02-22, 20:59   

Było fajnie i nadal może być! Nie uciekaj! To chwilowe załamanie formy. :cry:
_________________
Robert Hoffman
http://robhosailor.blogspot.com/ ... itp.
 
 
Thialf 


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 514
Skąd: Wrocław/Brzeg
Wysłany: 2012-02-22, 23:23   

nieźle nabroiłem :( nie tak to wszystko miało wyglądać :( nie tak

Radek, Proszę Cię byś jednak przemyślał Swoją decyzję o odejściu z tego grona. Nie po tylu latach i nie z powodu czyiś, patrz czytaj, moich błędów.
Chciałbym też w tym miejscu przeprosić Wszystkich Tych których w jaki kol wiek sposób obraziłem. Nie taki miałem zamiar i nie oto mi chodziło, nawet jeśli tak to z boku wyglądało. W formie jakiegoś zadość uczynienia oraz jak się okazuje z braku kwalifikacji na stanowisko moderatora/junior admina abdykuję w trybie natychmiastowy z pełnionych funkcji. Piotrze zdejm "przywileje" z mojej osoby.
Raz jeszcze Wszystkich przepraszam, a Ciebie Radku proszę gorąco o pozostania w w śród Nas.

Szubert Wojciech Thialf
_________________
"the question is who cares"
 
 
tonieja 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 174
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2012-02-23, 06:50   

Trochę pewnie się wszystkim udzieliło niemaczanie wiosła od miesięcy stąd taka nerwowośc ostatnio... :cry: poza tym forum mocno zmaskulinizowane, testosteron odwala, kazdy chce być samcem alfa :???: Ale przemyśl Radku decyzję jeszcze...Pozdrawiam
 
 
Amator

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 151
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2012-02-23, 07:19   

tonieja napisał/a:
Trochę pewnie się wszystkim udzieliło niemaczanie wiosła od miesięcy stąd taka nerwowośc ostatnio... :cry: poza tym forum mocno zmaskulinizowane, testosteron odwala, kazdy chce być samcem alfa :???: Ale przemyśl Radku decyzję jeszcze...Pozdrawiam


W końcu głos rozsądku .
Niech każdy robi swoje a wszystko się tam jakoś wyklaruje, idzie wiosna każdy zajmie się swoim sprzętem ,będą nowe relacje z wypraw i nie będzie już dyskusji "O wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia "
 
 
Adam, 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 66
Skąd: kaszuby i kociewie
Wysłany: 2012-03-21, 21:12   

Przeczytałem wpis Radka kilka dni temu cały czas nie daje mi spokoju że kogoś takiego jak Radekkanu może nie być wśród nas tylko dlatego że doszło do bezsensownej kłótni. Radek to osoba która zawsze służyła pomocą i radą, nie znam go osobiście ale gdy tylko zwracałem się z jakimś pytaniem na pw, to odpowiedź dostawałem szybko i zdecydowanie szerszą niż się spodziewałem. napisze krótko RADEK WRACAJ bez Ciebie Kanu.pl to inne gorsze kanu!
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2012-03-22, 10:51   

zerknij na daty wpisów Radka :mrgreen:
 
 
Adam, 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 66
Skąd: kaszuby i kociewie
Wysłany: 2012-03-22, 15:06   

ewa napisał/a:
zerknij na daty wpisów Radka :mrgreen:


widziałem daty wpisu dlatego zastanawiałem się czy mimo to jednak nie powinienem wyrazić swoją opinie i tak zrobiłem.
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2012-03-23, 07:32   

:mrgreen:
 
 
Zico 


Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2012-03-26, 19:41   

Wiecie co dawno mnie tutaj nie było .Jednak to co wyprawiacie na forum mozna skwitować tylko jednym - Jak dzieci qrfa jak dzieci :mrgreen:
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2012-04-01, 07:26   

Twój Post został usunięty przez Administratora

Powód: Niski poziom intelektualny postu
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Zirkau 
Zirkau

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2012-04-01, 09:15   

a to Ci dowcip. Normalnie mnie to zastanowiło, bo avatar nie pasuje mi do Drawy :D ,
Skądyś znam ta mordę, ale to nie Drawa. Ale po paru :mrgreen: minutach jestem już w domu

ζ
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2012-04-01, 13:10   

No i pozamiatane mój post
Cytat:
Twój Post został usunięty przez Administratora

Powód: Niski poziom intelektualny postu
był tylko żartem prima-aprilisowy? Wszak dziś 1 kwietnia :lol:

[ Dodano: 2012-04-01, 14:21 ]
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
robhosailor 


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Dziekanów Polski, d. Warszawa
Wysłany: 2012-04-02, 21:21   

drawa napisał/a:
był tylko żartem prima-aprilisowy? Wszak dziś 1 kwietnia :lol:

Jak widać, po czerwonym pasku - nie wszystkie żarty są śmieszne, dla wszystkich. ;) :mrgreen:
_________________
Robert Hoffman
http://robhosailor.blogspot.com/ ... itp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group