forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
nowe / stare kanu.pl
Autor Wiadomość
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   nowe / stare kanu.pl

Od dziś pod wiadomym :wink: adresem są dostępne przeniesione na Joomlę! treści ze starej wersji strony. Zapraszam do zgłaszania uwag na temat tego co tam znajdziecie i nadsyłania materiałów wszelakich (kontakt w stopce), które wzbogacą treść tego serwisu. Wysoce porządane są przy tej okazji dobrej jakości materiały fotograficzne.



Mam nadzieję że macie ludziska czym się pochwalić :)



PS

Na dniach powinno się udać przenieść obecne forum na nowy serwer i nowy silnik (Przemo). Znikną reklamy, przybędzie nieco nowych funkcjonalności.
 
 
Admin@Forum

Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 9
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   Przenosiny forum

Witam Wszystkich,

dzisiaj podaję dane logowania niezbędne dla przenosin formu na inny serwer. W imieniu nowego admina proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.



Pozdrawiam

Zbyszek
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Zbyszek - nikt Ci tej fuchy nie odbiera (w każdym razie nie ja :D ) - to tylko zmiana serwera i silnika :wink:
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2010-07-05, 22:50   

Z przyjemnością chcę poinformować, że operacja opuszczenia serwera ”fora.pl” powiodła się i od dziś forum kanuistów jest dostępne pod adresem http://forum.kanu.pl.

Aby zakończyć proces przenosin konieczne było zresetowanie dotychczasowych haseł użytkowników starego forum. Nowe hasło konieczne do zalogowania się na nowym forum otrzymaliście już zapewne w mailu.

Zalecam jednak byś przy pierwszym logowaniu zmienił/zmieniła je na inne - swoje własne.
 
 
Admin@Forum

Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 9
Wysłany: 2010-07-06, 07:47   

Witam Wszystkich.

Inicjatywa przenosin na inną maszynę się pojawiła i dzięki staraniom powiodła.

Piotrkowi należą się gorące podziękowania. Jest też prośba aby skoro już tyle czasu poświęcił to dał z siebie jeszcze ciut i został adminem forum. Mam nadzieję, że się zgodzi bo o żadnych demokratycznych wyborach nie ma mowy. Wszak jesteśmy w jakiś sposób z wodą związani a tam na demokrację miejsca nie ma.

Mam nadzieję, że gwałtowny zanik reklam przeszkadzających zachęci Was do częstszych wizyt. A że pora jest pływacza to i czas ku temu dobry.

Pozdrowienia.
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2010-07-06, 07:49   

zbyszekanu napisał/a:
Piotrkowi należą się gorące podziękowania. Jest też prośba aby skoro już tyle czasu poświęcił to dał z siebie jeszcze ciut i został adminem forum. Mam nadzieję, że się zgodzi bo o żadnych demokratycznych wyborach nie ma mowy. Wszak jesteśmy w jakiś sposób z wodą związani a tam na demokrację miejsca nie ma.

odmawiam :] mam co robić :P kwestie techniczne to inna bajka i tu zawsze chętnie :]

zbyszekanu napisał/a:
Mam nadzieję, że gwałtowny zanik reklam przeszkadzających zachęci Was do częstszych wizyt. A że pora jest pływacza to i czas ku temu dobry.

Używam FireFoxa z wtyczką antyspamową, więc na starym forum tego nie odczuwałem, ale jak raz zajrzałem z IE to się deczko zdziwiłem :D
 
 
nulek 


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-06, 08:00   

Cytat:
odmawiam :] mam co robić :P kwestie techniczne to inna bajka i tu zawsze chętnie :]


Myszor, Ty się nie baw w ciuciubabkę. Każdy ma jakąś robotę.

Mogę pójść na kompromis i powołamy wspólnie jakiegoś admina. Skoro jednak podałem swoją propozycję, to teraz ruch należy do Ciebie. Podaj kandydaturę a ja ją zaakceptuję natomiast wybrańca powiadomimy publicznie.

Pozdrowienia
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2010-07-06, 08:06   

Zbyszek,
nulek napisał/a:
Cytat:
odmawiam :] mam co robić :P kwestie techniczne to inna bajka i tu zawsze chętnie :]


Myszor, Ty się nie baw w ciuciubabkę. Każdy ma jakąś robotę.

ja się nie bawię, administrowałem/modowałem (lub nadal to robię) na kilku forach i średnio mnie interesuje kolejna "fucha". Pomoc w wyniesieniu się z poprzedniego serwera po korespondencji z ich administratorami była dla mnie prawdziwą frajdą, ale to wszystko. Serio, serio. Jesteś dobrym adminem a teraz na dodatek jako admin masz do pracy ciekawsze narzędzie :]

Obecne forum wymaga jeszcze nieco oszlifowania/dokonfigurowania i tu pomogę, tym bardziej, że efektem ubocznym mojej pracy jest częste przesiadywanie przy kompie więc nie jest to dla mnie specjalnym problemem, ale moderatorka mnie nie interesuje :P

Zamiast dywagować nad "stołkiem", może pogadamy o tym co zrobić by było tu nieco więcej ruchu??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group