forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Forma VIII Zlotu Kanu - 2007

Jaka powinna być forma zlotu?
Stacjonarna lokalizacja?
75%
 75%  [ 3 ]
Pływanie z ładunkiem i nocleg w innym miejscu?
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   Forma VIII Zlotu Kanu - 2007

Szanowni grupowicze forum :)



Podczas ostatnich zlotów wielokrotnie przewijało się pytanie nad formą zlotu. Część z nas jest za zlotem stacjonarnym a inni za przemieszczaniem się.



Proszę o wasze wypowiedzi na ten temat.



Radek Kanu
 
 
Zdzisław

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 19
Skąd: Otwock
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Czy istnieją wstępne przymiarki co do miejsca zlotu?Nie wierzę, żeby Radek nie miał jakichś pomysłów. Jeszcze nie byłem na zlocie kanonierów, bywałem na żeglarskich.Zlot stacjonarny będzie prawdopodobnie "łatwiejszy" i zgromadzi szersze spektrum wiekowe

[dzieci i dziadków], łatwiej zapewnić jakiś standard.Natomiast spływ ma więcej niespodzianek, przygód dobrych i mniej dobrych a atrakcji mnóstwo.Na stacjonarnym łatwiej przetrwać deszcz i biegunkę. Koszty będą podobne, śmichu tyle samo. Jako żeglarz wolałem się przemieszczać a na stacjonarnym ciągle robili regaty, których nie lubię bo zawsze dostawałem nagrody pocieszenia i wyciągali mnie niezdarnie z wody za sztormiak.Czekam na opinię mądrzejszych. Zdzisiek
 
 
nulek 


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Jakiś już taki mam przebrzydły charakter, że lubię być w opozycji. Z głosowania widzę, że jestem w niemałej opozycji bo 25 procentowej. Na wino za dużo, na łódkę za mało.

Konstruktywność mojej opozycji wynika z doświadczenia. A doświadczenie mi podpowiada, że jeśli jakieś miejsce nie jest fajne to przy zlocie wędrownym można je zmienić. Czasem, na jeszcze mniej fajne. Czasem na bardziej fajne. (Fajne, to to samo co jeszcze dwa lata temu cool a obecnie z…e – mi jakoś nie przechodzi przez gardło o paluchach nie wspomnę).



Przyznaję się zatem bez bicia – ten głos na zlot w formie wędrownej pochodzi ode mnie.
 
 
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Zbyszek, z tego co widać to jakoś mało ludzi oddaje głos na ten temat. Jakoś ludzie jeszcze nie myślą o zlocie przyszłorocznym :) Na dzień dzisiejszy trzeba zorganizować wspólne pływanie w czasie 7-10 czerwca 2006. Moja propozycja rzeka Bug i przemieszczamy się. Porozmawiam z Przemkiem ma domek nad Bugiem i może będzie u niego sostawić samochody i spłynąć do tego miejsca.
 
 
Zdzisław

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 19
Skąd: Otwock
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Jaki to odcinek Bugu?Gdzie stoi domek Przemka? Zdzisiek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group