forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ogrzewanie.
Autor Wiadomość
mrsimson 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-27, 12:28   

drawa napisał/a:
I TYLKO TA CENA

Cześć!
W necie możesz kupić podróbkę Zippo za 25 zł, działa tak samo.
Piotr
 
 
ELTECH 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 531
Skąd: Ząbki koło Wawki
Wysłany: 2013-01-27, 13:01   

ale oryginał 85 zł kosztuje a podobno co oryginał to oryginał
_________________
NASZA MAPA szczegóły w dziale "Uwagi do forum > Mapa Google"

Pozdrowionka
 
 
Zirkau 
Zirkau

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2013-01-28, 08:59   

mrsimson napisał/a:
drawa napisał/a:
I TYLKO TA CENA

Cześć!
W necie możesz kupić podróbkę Zippo za 25 zł, działa tak samo.
Piotr


podróbkę? To Zippo jest podróbką :D . Oryginalne to rosyjskei gierełki. Ówczesnie jeszcze produkowane są masowo takze przez "renowmowaną niemiecką firmę" MHF :D , jak i Zippo. Uwzględniając cenę Zippo powinna być dobrze wykonana i pewnie tak jest.
 
 
tonieja 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 174
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2013-01-28, 10:15   

Mas rację Zirkau. Ruskie są dobrej jakości, dobrze wykonane, chrom nie obłazi. Z resztą, co się by miało w takim urządzeniu psuć? Po cholerę kupować jakieś Zippo, które jest 4-5 x droższe? No chyba, że ktoś jest gadżeciarzem :mrgreen:
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2013-01-28, 11:41   

opinia uzytkownika
Cytat:
krzysiek_k1


Skąd: Łódź Wysłany: 2012-12-10, 11:11

Sprawdziłem ile grzeje zalany "pod korek" ogrzewacz katalityczny :) moja radziecka konstrukcja działała 42 godz. !!!!!!!!! na 30 ml benzyny ekstrakcyjnej.
Nie wiem ile cykli wytrzymuje mój produkt ze wschodu ale ja używam go już z 10 lat :) wcześniej przy łowieniu ryb na lodzie, a teraz 3 rok przy fotografowaniu :)
Kris
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Zirkau 
Zirkau

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2013-01-28, 12:48   

tonieja napisał/a:
Mas rację Zirkau. Ruskie są dobrej jakości, dobrze wykonane, chrom nie obłazi. Z resztą, co się by miało w takim urządzeniu psuć? Po cholerę kupować jakieś Zippo, które jest 4-5 x droższe? No chyba, że ktoś jest gadżeciarzem :mrgreen:


bo oryginalnej gierełki nie dostaniesz obecnie łatwo, MHF cieknie bo kiepsko spasowany a Zippo masz bez kolejki.
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2013-01-29, 15:09   

OT taka ciekawostka :roll: przy okazji zobacz nowy wpis :arrow: Zobacz PowerBank TU
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Zirkau 
Zirkau

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2013-01-29, 15:32   

podobnej ciekawostki używam w pracy, ale nie ograniczam się do dłoni

 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2013-01-29, 15:46   

w uzupełnieniu
Cytat:
owa oddychająca koszulka typu "body" z bardzo giętkim przewodem grzewczym, stosowana bezpośrednio na ciało. Koszulka posiada regulator mocy grzania - dwa stopnie 50% i 100% mocy. Oprócz funkcji grzewczej spełnia także bardzo ważną rolę bielizny termoaktywnej, odprowadzającej nadmiar potu z powierzchni skóry.

Jeszcze cieńsza warstwa materiału koszulki nie krępuje ruchów płetwonurka, jak również nie więzi nadmiaru gazu. Przylegająca bezpośrednio do ciała nie wymaga wytwarzania wysokiej temperatury do ogrzania płetwonurka, co wpływa na energooszczędność całego układu, a tym samym znacznie dłuższe czasy pracy przy minimalnym obciążeniu. Czasy pracy np. dla zasobnika PERCH H10 (9,2Ah) to: 1-stopień 240min, 2-stopień 130min.


Materiał, z którego wykonana jest koszulka, ogranicza tworzenie i utrzymywanie się nieprzyjemnego zapachu po użytkowaniu. Koszulka nadaje się do prania ręcznego przy zastosowaniu odpowiednich środków do prania bielizny termoaktywnej.
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Zirkau 
Zirkau

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2013-01-29, 16:25   

zasilania do tej koszulki?
szukac można na Yellow Diving albo na innych stronach nurkowych - dostęp do akumulatorów róznego rodzaju. Jakbyśmy się nie starali rewolucji tu nie ma. Bateria by miałą dużo pojemność, musi być sama duża.
Te karnistry "nurkowe" zawierają pakiety np. 12 (24) x akumulatorków AA połączonych ze sobą w sposób dających własciwe napięcie. Bardzo rzadko stosowane są małe akumulatory żelowe.


ot tak wyglądają po spakowaniu w opakowanie:
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2013-01-30, 08:50   

Jak widze używasz najlepszychv na rynku AKU SANYO ENELOOP i pewnie ładujesz je najlepsza na rynku ŁADOWARKA PROCESOROWA TECHNOLINE BC-700 LCD . Miałem pewien pomysł na zastosowanie alternatywnych ogniw, ale mawiał pewien klasyk
Cytat:
W obcym środowisku ponadto nie można sobie pozwolić na rzeczy wątpliwej jakości. Tu chodzi o życie, więc dusza artystyczna jest mi obca.
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Zirkau 
Zirkau

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2013-01-30, 13:09   

jaka jest ładowarka nie wiem, dostałem razem z koszulką i latarką. Moje Eneloopy są biale, a w latarce mam też 2700AA ale PENTAGRAM.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group