forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe posty w tematach

Obecnie kolejne posty danego autora pisane jeden za drugim są sklejane w jeden (zapobiega nabijaniu licznika postów)
zostawić jak jest?
33%
 33%  [ 3 ]
zrobić by nowy wpis był kolejnym postem?
66%
 66%  [ 6 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
Gabriello 


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 523
Skąd: Lubań
Wysłany: 2013-04-09, 11:30   

Jestem za tym aby
zrobić by nowy wpis był kolejnym postem
Czasem wchodzę na jakiś temat który mnie ciekawi i widzę, że mam tyły.
Najczęściej dotyczy to dodanych nowych zdjęć.

Również przyłączam się w subtelnej sugestii do naszego towarzysza Drawy co by dzierżył owe 3 klawisze (ctrl, c, v) z wyczuciem :razz: a będzie git.
 
 
SCHWIMMWANNEN

Konto: Skasowane
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 193
Wysłany: 2013-05-22, 16:02   

W nawiazaniu do dużej ilosci wątków pisanych przez Drawe.
Kiedy Dr.Awa masz na to czas ?
Chyba masz go za mało bo na jednym z wymieninych przez Ciebie forum napisałeś coś z czym sie nie zgadzam.
Prosiłem żebyś skomentował to co napisałem ale cisza.
Wyslalem Ci na priwa linka do tego pytania na forum żeby ułatwić Ci odnalezienie sie w tym gąszczu wątków które musisz śledzić samemu je piszac.
Nadal cisza :roll: dodales mnie do ignorowanych ? Czy jest jakiś inny powod ?
 
 
ManaT 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 647
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-25, 11:19   

Głos ludu został wysłuchany.

Myszoor napisał/a:
Jest. Ale jeżeli Grzesiek znów zacznie się bawić w śmiecenie to wrócę do sklejania postów.

Ale niestety nie na długo, i mimo tego, że Grzesiek nie podbijał, administracja cicho i pewnie pod osłoną nocy, wróciła do poprzedniej wersji. Ciekawe dla czego?
W czym doklejanie się do poprzedniego postu, bez włączania znacznika o nieczytanym poście jest lepsze? Aż taki ruch na forum? Podbijamy nachalnie wątki? Czy o co chodzi?
To tak przy okazji rozwiązania jednego z moich dylematów, udało się, ale pochwalić się tym rozwiązaniem ni jak nie da rady.
_________________
trzeba spływać
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2014-11-25, 20:11   

test

[ Dodano: 2014-11-25, 19:11 ]
test2

[ Dodano: 2014-11-25, 19:13 ]
ManaT napisał/a:
Głos ludu został wysłuchany.

Myszoor napisał/a:
Jest. Ale jeżeli Grzesiek znów zacznie się bawić w śmiecenie to wrócę do sklejania postów.

Ale niestety nie na długo, i mimo tego, że Grzesiek nie podbijał, administracja cicho i pewnie pod osłoną nocy, wróciła do poprzedniej wersji. Ciekawe dla czego?
W czym doklejanie się do poprzedniego postu, bez włączania znacznika o nieczytanym poście jest lepsze? Aż taki ruch na forum? Podbijamy nachalnie wątki? Czy o co chodzi?

Darek - to sklejanie wątków "jeden po drugim" danego usera w jeden (na dodatek z "flagą" nieprzeczytanego) to standard obecnej wersji silnika tego forum a nie moje widzimisię. Przed chwilą sprawdziłem - jest bez zmian, więc nie wiem o czym piszesz :(

Myszoor napisał/a:
To tak przy okazji rozwiązania jednego z moich dylematów, udało się, ale pochwalić się tym rozwiązaniem ni jak nie da rady.

a tego bez flaszki nie ogarnę :\
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
ManaT 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 647
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-25, 21:45   

Głowę bym dał, że po ankiecie ustawiłeś tak, że kolejny post był nowym postem. Skoro jednak to nie Twoja "wina" to trudno :???: Jakoś może da się z tym żyć, ale łatwo nie jest :wink:
Co do flaszki to proponuję nasze zdrówko, tylko nie przesadź.
_________________
trzeba spływać
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2014-11-26, 17:26   

ManaT napisał/a:
Głowę bym dał, że po ankiecie ustawiłeś tak, że kolejny post był nowym postem. Skoro jednak to nie Twoja "wina" to trudno :???: Jakoś może da się z tym żyć, ale łatwo nie jest :wink:

sklejanie kolejnych postów jednego usera działa od gdzieś roku, nadal nie rozumiem gdzie tu na forum mogłeś zobaczyć to o czym piszesz a co z racji, że pilnuje tego "silnik" forum nie ma prawa mieć miejsca.

ManaT napisał/a:
Co do flaszki to proponuję nasze zdrówko, tylko nie przesadź.

flaszka była "figurą" stylistyczną - ja nadal nie rozumiem o co Ci pierwotnie chodziło ...
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
ManaT 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 647
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-27, 07:53   

Po ankiecie nie ustawiłeś "przełącznika w silniku" aby posty nie sklejały się? Bo z tego co ja pamiętam to ustawiłeś. Po pewnym czasie sklejanie wróciło, i to bez ankiety :???: Jeżeli w tamtym silniku dało się, a w tym się nie da, to jest po sprawie. A jeżeli jest inaczej, to pytam dla czego? Bo może czegoś nie zauważyłem, lub nie rozumiem.
Myszoor napisał/a:
flaszka była "figurą" stylistyczną - ja nadal nie rozumiem o co Ci pierwotnie chodziło ...

Czyli za nasze zdrowie nie wypiłeś... :cry:
A chodziło mi o to, o co i innym ankietowanym.
Np:
zakładam wątek z problemem, szukam rozwiązania, jest dyskusja, rozwiązania nie ma, wątek zamiera, po dłuższym czasie znajduję rozwiązanie, dopisuję je, lecz nikt tego nie widzi, bo znacznik wątku zostaje w pozycji "przeczytane".
_________________
trzeba spływać
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2014-11-27, 17:18   

ManaT napisał/a:
Po ankiecie nie ustawiłeś "przełącznika w silniku" aby posty nie sklejały się? Bo z tego co ja pamiętam to ustawiłeś. Po pewnym czasie sklejanie wróciło, i to bez ankiety :???: Jeżeli w tamtym silniku dało się, a w tym się nie da, to jest po sprawie. A jeżeli jest inaczej, to pytam dla czego? Bo może czegoś nie zauważyłem, lub nie rozumiem.

tamta ankieta była z lata 2012 - teraz mamy jesień 2014 - czas nie stoi w miejscu, skrypty tego forum też - po drodze były dwie aktualizacje "Przema" i to jak domyślnie rozwiązano tę kwestię bardzo mi się podoba, co sprawia, że niezależnie od wyników tamtej ankiety niczego nie zamierzam "tykać" :)

ManaT napisał/a:
zakładam wątek z problemem, szukam rozwiązania, jest dyskusja, rozwiązania nie ma, wątek zamiera, po dłuższym czasie znajduję rozwiązanie, dopisuję je, lecz nikt tego nie widzi, bo znacznik wątku zostaje w pozycji "przeczytane".

no to teraz już nie ma takiej opcji - każde "podbicie" wątku w opisanej sytuacji powoduje sklejenie dwóch kolejnych wpisów danego autora i zamienia status _całego_sklejonego_ postu na "nieprzeczytany". Tak jest gdzieś od roku i dziwne, że tego nie zauważyłeś ...
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
ManaT 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 647
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-27, 18:30   

Myszoor napisał/a:
ciach/ niezależnie od wyników tamtej ankiety niczego nie zamierzam "tykać" :)

Aha.

Myszoor napisał/a:
Tak jest gdzieś od roku i dziwne, że tego nie zauważyłeś ...

Ja się nie dziwię, że nie zauważyłem, bo dopiero teraz poczułem chęć dopisania :mrgreen:
_________________
trzeba spływać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group