forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego jestem na tym forum??
Autor Wiadomość
Sylwek

Konto: Skasowane
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 166
  Wysłany: 2013-05-14, 20:15   Dlaczego jestem na tym forum??

Myślę,że w tym topicu parę osób może się wygadać , :razz:
 
 
Sylwek

Konto: Skasowane
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-05-14, 20:25   

Zacznę od siebie ,żeby nie było , jestem tu ,bo kiedyś w mej chorej głowie zrodził się pomysł sklejenia parudziesięciu listewek , prócz tego pomimo 4 krzyżyków na karku nadal szukam swego miejsca na świecie , :mrgreen: czy tu je znajdę ,to jeszcze nie wiem
 
 
Szajba 


Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 173
Skąd: Wójtowo
Wysłany: 2013-05-14, 21:35   

Jestem tu gdyż....

W skrócie....

Zabrałem się za budowę kanu i potrzebowałem informacji które mogłem uzyskać tylko jako zarejestrowany użytkownik tego forum.
Zarejestrowałem się, uzyskałem informacje i ... właściwie nie wiem czemu tu dalej zaglądam.

Zapewne ze względu na takich ludzi jak ...........,(przepraszam tych o których zapomniałem).

Pływanie kanu, którym jeszcze nie pływałem, mam nadzieję będzie dla mnie chwilą wytchnienia, bliższego kontaktu z naturą, sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną.
Także, jestem tu i mam nadzieję że będę nadal tu zaglądał.
_________________
When you have to shoot...Shoot! Don't talk
 
 
nurtur 


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 19
Skąd: Malbork / Bodo
Wysłany: 2013-05-14, 22:41   

Jestem tu ponieważ:

Szukałem instrukcji budowy kanu z listewek i znalazłem sporo konkretnych informacji / Radek jesteś bezkonkurencyjny :) /. Zaglądam, czytam i czasami dobrze się bawię czytając.
_________________
Pozdrawiam Tadeusz
 
 
robhosailor 


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Dziekanów Polski, d. Warszawa
Wysłany: 2013-05-15, 18:12   

Interesuje mnie wszystko, co pływa, a jak małe i ładne, a do tego ciekawe, to szczególnie.

Turystyka wodna, ale z namiotem, bez kabiny i wypasionych sprzętów i traperski styl życia też mi się podobają.

Kanadyjka, to tradycyjny sprzęt amerykańskich Indian, ale też pierwszych osadników, traperów, jak i dzisiejszych włóczęgów Północy, a to mi się podoba.

Interesuje mnie projektowanie i budowanie łodzi i jachtów z drewna i kompozytów na jego bazie (ale nie tylko) i kanadyjki mieszczą się w tym świetnie.

Jestem żeglarzem i dlatego interesują mnie głównie jednostki wyposażone w żagiel - "zawsze" miałem jakąś żaglówkę, a teraz mam żaglową kanu, którą zbudowałem ze sklejki i drewna w swoim garażu. Chciałbym odbyć w niej rejs przez Bałtyk - nie dla wyczynu i rozgłosu, a tylko i wyłącznie dla siebie.

Chciałbym nawiązać kontakt z ludźmi myślącymi podobnie, mającymi podobne zainteresowania, a także myślę, że mógłbym służyć swoją radą i wiedzą, zwłaszcza z dziedziny "żagiel na małej łódce".

To dlatego tu jestem.
_________________
Robert Hoffman
http://robhosailor.blogspot.com/ ... itp.
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2013-05-15, 20:01   

Sylwek Miej baczenie byś nie pobładził w meandrach rzeki. Bo narazie to jesteś głodny postów :!: piszesz
Cytat:
Wysłany: Wczoraj 21:15
dalej
Cytat:
Wysłany: Wczoraj 21:25
jak łatwo policzyć między pierwszy a drugim mineło 10 minut a edycja własnych postów trwa 120 minut .Gdzie byłeś w tym czasie myślami może w wanie n :wink: aszego kolegi. odsyłam cie do http://forum.kanu.pl/viewtopic.php?t=899 a upierdliwy będe aż do bólu :!:
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Sylwek

Konto: Skasowane
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-05-15, 20:05   

drawa, a może tak HeadAdmin by scalił jakoś ? Mi na ilości wpisów nie zależy ,pisałem wcześniej ,że z jakiegoś powodu wywala mnie w trakcie pisania dłuższych wypocin ..

możesz być upierdliwy ,mnie to nie wzrusza ,ale mam to tylko na tym forum :mrgreen:
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-05-15, 21:30   

drawa napisał/a:
odsyłam cie do http://forum.kanu.pl/viewtopic.php?t=899 a upierdliwy będe aż do bólu :!:

a ja Cię odsyłam do http://forum.kanu.pl/viewtopic.php?t=894 i p. 6 oraz po raz kolejny generalnie na jakieś forum poświęcone pontonom. Jeżeli takiego nadal nie ma to je załóż - wtedy będziesz mógł być nie tylko upierdliwy do bólu a na razie - jeżeli mogę prosić - to bycie "upierdliwym do bólu" pozostaw mi :) OK?

Sylwek napisał/a:
...
/ciach

,pisałem wcześniej ,że z jakiegoś powodu wywala mnie w trakcie pisania dłuższych wypocin ..

używasz autologowania?

I by być w temacie: zanim kupiłem pierwsze kanu szukałem wszelkich informacji pomocnych w zakupie. Maglując net szybko trafiłem na kanu.fora.pl - swoją drogą forum bardzo niemrawe wtedy acz z wielkim potencjałem. Myśl by wysłać całe to tamto reklamowe badziewie @kosmos i postawić forum z prawdziwego zdarzenia na szybkim komercyjnym serwerze przyszła szybko i miała błogosławieństwo Radka i Nulka :) A później już jakoś się samo (no może z małą pomocą Nulka) potoczyło ;)
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group