forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Majówkowy offtop organizacyjny
Autor Wiadomość
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-05-15, 22:12   

Ewa,

Widzę, że organizacja tego konkretnego wspólnego pływania przebiegała w tajemnicy większej niż prace nad Regulaminem ;) Zdradzisz dlaczego?

BTW
z tego kodu:

[URL==http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc0270l.jpg/]
[imq]http://img1977.imageshack.us/img197/5659/dsc0270l.jpg[/img]
[/URL]

wszystko oprócz tego między [imq]http://img1977.imageshack.us/img197/5659/dsc0270l.jpg[/img] to śmieci niepotrzebne przy osadzaniu zdjęcia.
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
  
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-15, 22:14   

Bo miała być Osa :wink:
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-05-15, 22:17   

ewa napisał/a:
Bo miała być Osa :wink:

I co z tego, że zmieniono rzekę? Jakie to miało znaczenie?
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-15, 22:35   

Myszoor, to ja mam wpisywać tutaj jakie są moje prywatne plany?
A może chciałeś przyjechać?
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-05-15, 22:44   

ewa napisał/a:
Myszoor, to ja mam wpisywać tutaj jakie są moje prywatne plany?

Dla mnie dziwne to tak trochę. Bo jak plany były prywatne, to może i niech zdjęcia pozostaną offline?

ewa napisał/a:
A może chciałeś przyjechać?

j.w.
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-15, 22:59   

Myszoor napisał/a:
Dla mnie dziwne to tak trochę.
już zaczynam płakać :cry:
Myszoor napisał/a:
Bo jak plany były prywatne, to może i niech zdjęcia pozostaną offline?
to skasuj.
 
 
Szajba 


Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 173
Skąd: Wójtowo
Wysłany: 2013-05-15, 23:55   

Ja właściwie byłem już na miejscu.

Krótko mówiąc - IMPREZA ZAKMNIĘTA

Mam tylko nadzieję że - IMPREZY OTWARTE nie wypadły z menu :)
_________________
When you have to shoot...Shoot! Don't talk
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-16, 00:04   

Szajba napisał/a:
Ja właściwie byłem już na miejscu.
gdzie Ty byłeś?
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-05-16, 08:37   

ewa napisał/a:
już zaczynam płakać :cry: .

ja nie mam po czym :)))) Za to prawie "płakałem" w zeszłym roku przez inną imprezę :\

ewa napisał/a:
to skasuj.

Tyle zrozumiałaś? Trudno. W takim razie szkoda mi czasu na kontynuowanie tego tematu z Tobą. Przyjmuję do wiadomości, że jesteś naprawdę mocna w działaniach zakulisowych i pozostaje mi mieć nadzieję, że jedna z tych kolejnych montowanych ciachaczem na boku imprez nie zahaczy o 23-25 sierpnia 2013 ...

Szajba napisał/a:
Krótko mówiąc - IMPREZA ZAKMNIĘTA

Jak zamknięta, to jaki jest sens pisać o niej w przestrzeni otwartej jaką jest każde forum? Żeby pokazać, że jakieś towarzystwo świetnie się bawi i jednocześnie nie chce się otworzyć na inne osoby? To dla mnie najczystsza forma tak nie lubianego w necie TWA.
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
Matusz 


Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 170
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-05-16, 10:10   

Nie bardzo rozumiem, o co macie pretensje? Kilka osób postanowiło razem popływać. Podzielili się tym w dziale "wczoraj byłem" a nie w "spotkania forumowe". To chyba dobrze, no nie?
W zasadzie każde nasze pływanie - poza zlotami forumowymi - jest imprezą zamkniętą. A dział "wczoraj byłem" jest po to, aby w nim takie relacje umieszczać.

Mnie bardziej interesuje, jak doszło do przełamania kanu?

Matusz
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-16, 10:19   

Myszoor, uważasz, że nie zrozumiałam o co Ci chodzi?
Chciałam żebyś napisał co tak naprawdę sobie myślisz.
Myszoor napisał/a:
kolejnych montowanych ciachaczem na boku imprez nie zahaczy o 23-25 sierpnia 2013 ...
po pierwsze to każdy może pływać z kim chce i kiedy chce. Po drugie, to nie wiem gdzie jest zakaz umieszczania zdjęć z takich wypraw.
Nasz ubiegłoroczny wypad na Wkrę nie kolidował z terminem Zlotu na który większość nie mogła dojechać, bo była zmiana terminu.
Myszoor napisał/a:
jesteś naprawdę mocna w działaniach zakulisowych
no to przyjmuj. Znamy się od tylu lat. Masz prawo do myślenia co Ci się żywnie podoba.
W tym roku na Zlot dojedziemy. Ty - jak co roku - zapewne też będziesz. Będzie okazja do rozmowy. A na razie może ustaw sobie - ignoruj.
Szajba, bardzo Cię proszę o napisanie kto Cię spławił? I gdzie Ty byłeś?
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-16, 10:48   

Matusz, dzięki za Twoje słowa.
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-05-16, 11:14   

Matusz napisał/a:
Nie bardzo rozumiem, o co macie pretensje?

Ja nie mam pretensji :) Ja po prostu byłem i jestem zdziwiony, że zmontowano tak dużą imprezę zupełnie "po cichu" bo to totalne przeciwieństwo tego co robi na przykład Darek. Żeby nie było - osobiście mnie ona (impreza jako spływ) nie interesuje i kolejne też nie zainteresują :) Ale widzę, że trzeba będzie do tego i kolejnych tak na boku montowanych DUŻYCH spływów przywyknąć. OK, pierwsze zaskoczenie za mną, kolejnych już nie będzie ;)

Matusz napisał/a:
Kilka osób postanowiło razem popływać. Podzielili się tym w dziale "wczoraj byłem" a nie w "spotkania forumowe". To chyba dobrze, no nie?

w sumie? ... nie wiem :\

ewa napisał/a:
uważasz, że nie zrozumiałam o co Ci chodzi?
Chciałam żebyś napisał co tak naprawdę sobie myślisz.

Pojęcia nie mam jak Ty, ale ja zawsze piszę to "co tak naprawdę sobie myślę", nie bawią mnie podchody czy inne gierki. Jestem zawsze do bólu bezpośredni.

ewa napisał/a:
po pierwsze to każdy może pływać z kim chce i kiedy chce. Po drugie, to nie wiem gdzie jest zakaz umieszczania zdjęć z takich wypraw.

nadal nie rozumiesz, a co do zamieszczania to możesz zamieszczać co chcesz byle 800px u podstawy nie przekraczało i trzymało się tematu danego podforum :)

ewa napisał/a:
... Znamy się od tylu lat.

raczej znamy dość słabo, bo wyłącznie przez forum.

ewa napisał/a:
W tym roku na Zlot dojedziemy. Ty - jak co roku - zapewne też będziesz. Będzie okazja do rozmowy.

Coś ci się chyba pomerdało, nigdy nie byłem na żadnym forumowym zlocie, na tegorocznym też nie będę. W przyszłych latach też małe szanse.

ewa napisał/a:
A na razie może ustaw sobie - ignoruj.

i po co ten tekst?
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-16, 17:15   

HA HA HA :mrgreen:
Myszoor napisał/a:
nadal nie rozumiesz
no pewnie, że nie rozumiem :mrgreen: :mrgreen: nie wiem też, że się nie znamy :mrgreen: :mrgreen: nie wiem również, że na żadnym zlocie nie byłeś i pewnie nie będziesz :mrgreen: :mrgreen:
Myszoor napisał/a:
i po co ten tekst?
nie wiem też dlaczego się kogoś ignoruje.
Pisz sobie co chcesz drogi, krystaliczny i piszący zawsze co myślisz Modzie. Dobrze, że jest ktoś taki jak Ty, który troszczy się o ilość osób na naszych prywatnych wyprawach. :mrgreen: :mrgreen: Żal mi strasznie, że nie jesteś nimi zainteresowany :cry: :cry: Żal mi niezmiernie, że jesteś zaskoczony :oops: :oops: Cieszy mnie jednak, że już kolejny raz nie będziesz zaskoczony. :mrgreen: :mrgreen: Jakie to szczęście, że istnieją tacy ludzie jak Ty. Świat stał się lepszy :mrgreen: :mrgreen:
Czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź, bo, że odpiszesz to jestem pewna. Jakie to szczęście, że musisz mieć ostatnie słowo.
P.S. wracając do tematu naszej Majówki: niebawem następne zdjęcia :mrgreen:
Szajba, nie daj się błagać. Kto Cię tak brutalnie potraktował?
 
 
Sylwek

Konto: Skasowane
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-05-16, 18:36   

Mocno mi się przestaje tu (czyt . na tym forum ) podobać i mnie to martwi :cool:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group