forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Parapety
Autor Wiadomość
ManaT 


Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 647
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-05-09, 14:41   

SCHWIMMWANNEN, Bądź spokojny, jak mogę tak pomogę, będę czuwał. :mrgreen: Pewnie i na nienawiść do zwierząt też by się znalazło parę paragrafów :mrgreen: Ja zwierzęta bardzo lubię nie wyłączając tych w lodówce. Ale żeby zaraz Klemensa...
_________________
trzeba spływać
 
 
SCHWIMMWANNEN

Konto: Skasowane
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 193
Wysłany: 2013-05-09, 14:45   

W lodówce to ja tylko nie lubię pingwinów jak mi w hokeja grają bo mi wtedy w brzuchu burczy jakbym kota połknął :lol:
Czy mogę żonie w ramach darowizny zwolnionej z podatku przepisać jedno albo najchętniej dwa ostrzeżenia ze swojego profilu ?
Żona lubi czerwony kolor i powiedziała że jej ladnie pasował by taki czerwony parapecik pod okienkiem z avatarem :lol:
Przecież żonie nie odmowie :shock: i nawet już jej obiecałem , co mam zrobić ? Pomóżcie :roll:
Jak jej nie dam to powie że jestem cham i prostak i będę pogrążony na maksa nie tylko na forum ale i w domu.
 
 
Sylwek

Konto: Skasowane
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-05-09, 16:42   

SCHWIMMWANNEN, zamień się z Nią kontami :evil:
 
 
SCHWIMMWANNEN

Konto: Skasowane
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 193
Wysłany: 2013-05-09, 16:49   

Dobry pomysł sle jak moderator wprowadzi obowiazek posiadania kamerek internetowych to będę musiał sie przebierać?
No co Ty k...... mnie namawiasz żebym za traswestyte robil ? :lol: :wink: :mrgreen:
A jak w nocy będę pisał to mam z gołą d.... przed monitorem w podomce siedzieć ? :lol:
 
 
SCHWIMMWANNEN

Konto: Skasowane
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 193
Wysłany: 2013-05-09, 17:09   

Taaaa to Sylwek zapraszam do mnie w nstepny weekend.
Zony nie będzie pokażesz mi jak to się robi :lol: tylko weź własne damskie ciuchy bo w mojej zony pewnie nie wejdziesz. :cool:
Przerwijmy to zanim to się źle dla nas skończy w życiu i na forum.
Pamietajcie czytajacy - nie idźcie tą drogą. :lol: nie bądźcie na forum prostakami ani chamami bo bedziecie sie musieli do końca życia za kobity przebierać :lol: i latać na rowerze po cukier po calej Warszwie przebranym za kobitkę a jak wam się jakiś dzyndzel w szprychy wkręci to z bólu dzwonek odgryziecie od roweru :lol: tak to się może skończyć.


A widzę Cię ManaT
Na to czekałem.
To jest pułapka.
Jesteś pode mną.
No to uważaj - zrzucam ten czerwony parapecik spod mojego okienka z avatarem na Ciebie :shock:
No to leci .... i zobaczymy jak szybko potrafisz wioslowac żeby uciec przed moim uszczerbionym parapetem hi hi hi :lol:
Szkoda ze mam tylko podwójny czerwony oarapecik bo chyba trafie w dziób twojego kanu. :shock:
Gdybym miał potrojny czerwony paraoecik to napewno bym trafił :lol:
Wylali mi dziś żywice w calym salonie oj chyba lepiej tego nie wąchać jak schnie przez caly dzień. :lol:
 
 
ManaT 


Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 647
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-05-09, 18:52   

SCHWIMMWANNEN, :mrgreen: Dostałeś garby w nagrodę a żonie chcesz je jako kwiatki wcisnąć? :D Należą się tobie jak dzikowi żołędzie więc noś je z dumą. Blizny podobno dodają uroku facetom :D . No może nie te na tyłku... :wink:
_________________
trzeba spływać
 
 
SCHWIMMWANNEN

Konto: Skasowane
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 193
Wysłany: 2013-05-13, 21:28   

Ja jestem za a przy okazji mógłbyś pozamiatac w moim wątku bo mi się trochę pobrudzilo i nie mogę sam posprzątać bo nie mam uprawnień do sprzątania po 120 minutach ?
 
 
SCHWIMMWANNEN

Konto: Skasowane
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 193
Wysłany: 2013-05-17, 17:23   

ewa napisał/a:
zaznaczyć sobie "ignoruj"


Gabriello napisałeś :
(Ano można, tylko jak ktoś wchodzi na forum z zewnątrz to już będzie zmuszony czytać to co chciałby zignorować :???: )


Zaproponowane wcześniej przez Ewę rozwiązanie które pozwala na ignorowanie danego drażliwego tematu przez Furanta rozumiem tak:
1) Każdy kogo jakis temat denerwuje.
2) Nie lubi go czytać.
3) Ma bardzo słabą "silną wolę" i nie może przestać czytać.
4) Nie może powstrzymać się od komentowania.
Może zignorować dany temat funkcją dostepna na forum :mrgreen:

Z tego co napisałeś rozumiem tak:
Ja Gabriello wiem i znam paru takich co też wiedzą co może inetresować wchodzących tu nie zarejestrowanych zaglądaczy którzy nie mają możliwości włączyć sobie funkcji "Ignoruj" trzeba więc dla ich dobra przestrzec przed czytaniem niewłaściwych treści więc skasujemy temat który uważamy za szkodliwy.

Więc jeżeli dobrze zrozumiałem co napisałeś mam pytanie:
A skąd Ty Gabiello wiesz czy ktoś kto wejdzie na forum i nie jest zarejestrowanym uczestnikiem to czy:
1) jest zmuszony coś czytać ?
2) czy będzie coś czytał z zainteresowaniem lub nie ?
3) wiesz co jest dla nich dobre a co nie ?
Czylli inaczej pisząc - przewidujesz trendy na następny sezon i potrzeby zaglądającuch tu ludzi którzy z jakiś powodów się nie zarejestrowali a skubańcy zaglądają ?
Na pierwszej stronie forum na samym dole w stopce czytam i cytuje:
Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.

Czy to nie wystarczy ?
Może spalmy jeszcze trochę książek, filmów, zburzmy pałac kultury i nauki i wprowadźmy prohibicję :lol: to pewnie świat będzie lepszy :mrgreen:


A może zamiast kasować co sie nie podoba to naklejać znaczek na tematy ciekawe i merytoryczne:
TEMAT REKOMENDOWANY Z DUŻĄ ILOŚCIĄ TREŚCI MERYTORYCZNEJ min.80%
Jak zacznie sie bicie piany i głupoty to zabieramy znaczek a właściciel tematu sam będzie pilnował i nagabywał żeby nie pisać głupot :lol:
 
 
Sylwek

Konto: Skasowane
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-05-17, 18:09   

Dobra , ja jeszcze mam trochę czasu do pisania ,bo zanim skończę swoje canoe ,to Wam pomarudzę :mrgreen:

po 1 ) dział Hyde Park powinien być dostepny tylko dla zarejestrowanych i tam spamerka do woli , jak kto lubi ,jask chce jak może etc
po 2) "sheet box " jest niezbędny i tez tylko dla zarejestrowanych ( uwierzcie ,pozwala rozładowywać napięcie )

po 3) i to do Ewa Admin Forum ma zawsze rację , proszę tylko nie wszczynać zbędnej dyskusji
po 4) na forum ,które ma 260 userów nie problemem jest zapanować nad złymi nawykami ,bo raptem 10 % jest czynnych
po 5 ) jak wszyscy będą tak zajebibi aktywni ,to to forum zdechnie prędzej ,czy później ,bo w końcu potencjalnym userom znudzi się czytać wypociny tych samych uzytkowników ,w tym takich którzy uważają,że pozjadali wszystkie rozumy
 
 
SCHWIMMWANNEN

Konto: Skasowane
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 193
Wysłany: 2013-05-17, 19:54   

4 i 5 zgadzam się całkowicie :roll: :roll:
 
 
Gabriello 


Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 523
Skąd: Lubań
Wysłany: 2013-05-17, 20:14   

Wanna weź się ogarnij z filozofią ja Cię proszę :mrgreen:
A skąd Ty wiesz, że innych interesują flaszki z piwem i łyski, beznadziejne dowcipy i
niekończące się pisanie farmazonów i udowadnianie,
że inni Cię tylko gnębią biednego za nic :sad:
Wypowiadasz się za tych których nie znasz?
Masz prawo nie uznawać netykiety bo jesteś wolnym człowiekiem
ale to nie znaczy, że inni są tacy jak Ty.
Wybacz ale to nie ja tylko Twoja "skromna" osoba zapracowała sobie na 3 czerwone bany w rekordowym czasie od rejestracji więc przestań prawić na temat treści merytorycznych.
Wiem, że zaraz będzie riposta od Ciebie ale tylko dlatego, że masz swój świat i pozornie szerokie horyzonty, tak na prawdę dalej nic nie pojmujesz poza skupieniem na swojej osobie.
Odpuść bo w Twoich wywodach jest masa sprzeczności a mi już nie chce się obanażać
ich pokrętności.
Jak łatwo dostrzec odpisywanie na Twoje prowokacyjne posty jest wodą na młyn...lubisz robić drakę i tak już Ci pewnie zostanie.
Nie rozkręcaj się bo znów będzie spokój przez 2 tyg.
Na razie mój sposób postrzegania zasad forum idzie w parze z regulaminem i postrzeganiem wg twórców forum i jest mi z tym dobrze.
Jak chcesz rozdawać karty to załóż osobny blog na którym netykieta pójdzie na bok
a zobaczysz efekty :lol:
Jak szukałem info na temat fotografowania i sprzętu to straciłem masę godzin przez mnogie wpisy takich "niedocenionych" ludzi jak Ty oraz TWA i tak uzasadniam swój post , który zacytowałeś. Z forum kanu nie jest inaczej.
Być może ktoś nie szuka tu info tylko na temat kanu ale nie możemy brać takich powodów jako wyznacznik dla całej reszty.
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-17, 21:17   

Sylwek, jeśli coś do mnie masz to proszę na pw. Najpierw się dowiedz jak sprawa wygląda a potem wysuwaj wnioski.
 
 
Sylwek

Konto: Skasowane
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-05-17, 21:27   

ewa, nie mam nic do Ciebie ,bo najzwyczajniej Cię nie znam , a korespondencję na PW sobie darujmy ,bo ja nie mam tu nic do ukrycia oprócz rzeczy zabronionych regulaminem forum :roll:
 
 
SCHWIMMWANNEN

Konto: Skasowane
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 193
Wysłany: 2013-05-17, 22:34   

I znów ktoś rozbiera na czynniki pierwsze moją osobę i mój charakter.
A ja tylko zapytalem co autor miał na myśli.
No cóż chyba tu jeszcze potrzeba dodatkowego działu pod tytułem: Koncik z obrazami Psychologicznymi Schwimmwannena :lol:
O.K od dziś zeby nie dostać nastepnego czerwonego parapeta nie zadam żadnego pytania na tym forum obiecuje, będę tylko opisywał co robie i zamieszczal zdjecia.
Zawodolony ? Nie dam powodu żeby dostać parapetem mimo że kilka osób na to czeka :mrgreen:
Mam wlasny świata do ktorego zapraszam niewielu i jest mi z tym dobrze a portreciki mojego podejscia do życia powiesze sobie w pomieszczeniu gdzie nie mam okna żeby je światło dloneczne nie zniszczyło.
Będę mógł nimi cieszyć się dłużej siedząc i rozmyślać jaki jestem zły i do niczego bo nikt nie chce się ze mną bawić i nikt mnie nie kocha.
Normalnie zaraz się rozplacze. :lol:
Ktoś ze skabszym charakterem ode mnie dostając takie opisy swojej osoby może nie wytrzymac i sończyć ze soba.
I kto by pomyślał że ja tylko zadałem pytanie czy dobrze rozumiem a dostalem darmową sesję terapii wstrzasowej. :mrgreen:
 
 
Gabriello 


Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 523
Skąd: Lubań
Wysłany: 2013-05-17, 22:47   

I jak zwykle nic złego nie robisz a biedny jesteś negowany, czyli nic nowego.
Ciągle tkwisz w martwym punkcie Mariusz...
Jednak wody na młyn nie będzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group