forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Majówkowy offtop organizacyjny
Autor Wiadomość
Szajba 


Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 173
Skąd: Wójtowo
Wysłany: 2013-05-16, 20:31   

ewa napisał/a:

Szajba, nie daj się błagać. Kto Cię tak brutalnie potraktował?


Nikt mnie w żaden sposób nie potraktował.
Mieszkam około 10 km od miejsca zlotu, ot wszystko.
_________________
When you have to shoot...Shoot! Don't talk
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-16, 20:34   

Szajba, dzięki za wyjaśnienia.
 
 
Jurek 


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 39
Skąd: Raciąż
Wysłany: 2013-05-16, 21:59   

Zainteresowanym jak doszło do złamania mojego kanu .
Odpowiem na tego rocznym zlocie.
Wiem jedno nie próbujmy walczyć z żywiołami.
Bo nikt i nigdy nie wygrał z naturą jak widać ja też nie.
_________________
Jurek
 
 
Jurek 


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 39
Skąd: Raciąż
Wysłany: 2013-05-16, 22:27   

Piotr
Sądzę że przesadzasz z zachowaniem do Ewy.
Jak byś zapomniał to kobieta.
Co do imprez każdy robi co chce gdzie chce i kiedy chce.
Powiem szczerze to Forum zaczyna dzielić a nie łączyć.
Uważam że to Źle.
_________________
Jurek
 
 
Zirkau 
Zirkau

Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2013-05-17, 08:57   

Zupełnie nie rozumiem tej nagonki na większy spływ.

Dla mnie: umieszczajcie jak najwięcej fotek z takich i bardziej kameralnych imprez. Ja pewnie i tak na żadne z nich nie pojadę, to mnie d...a nie boli z tego powodu. Przynajmniej wciąz są kanadyjki a nie pontony obciągnięte plandeką. :razz:
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-05-17, 09:12   

Jurek napisał/a:
Piotr
Sądzę że przesadzasz z zachowaniem do Ewy.

ale ja nie o zachowaniu pisałem tylko o publikowaniu fot z prywatnej imprezy. Ja jeżeli focę prywatny event to on jest prywatny do końca - z brakiem zgody na publikację zdjęć włącznie. Tutaj event jest prywatny (łaj not), ale foty już nie - mam po prostu bardzo mieszane odczucia.

Jurek napisał/a:
Jak byś zapomniał to kobieta.

???

Jurek napisał/a:
Co do imprez każdy robi co chce gdzie chce i kiedy chce.

uwaga j.w.

Jurek napisał/a:
Powiem szczerze to Forum zaczyna dzielić a nie łączyć.
Uważam że to Źle.

Też tak uważam, bo to właśnie organizowanie _dużych_zamkniętych_ spływów rodzi _faktyczny_ podział forumowiczów na dobrych znajomych organizatora (czyli uczestników takiego spływu) i całą resztę (która nawet jak by chciała dołączyć to nie będąc w TWA organizatora sobie może co najwyżej foty po takim spływie pooglądać). Chodzi o trend jaki _chyba_ zaczyna się rodzić tu na forum i który już teraz realnie podzielił forumowiczów wg uznania organizatora pływania ...

Powtórzę jeszcze raz - osobiście z różnych powodów nie jestem i nie będę "klientem" na takie pływanie i nie mam nic do organizacji _dużych_zamkniętych_ spływów - tylko niech może jednak one do samego końca będą zamknięte. Uważam, że tak po prostu będzie uczciwie wobec reszty forumowiczów.

Zirkau napisał/a:
Zupełnie nie rozumiem tej nagonki na większy spływ.

j.w. i nie jest to kwestia "nagonki" :) Mam nadzieję, że czytając dwa akapity powyżej dostrzegasz jednak _potencjalny_ problem?

EDIT
drobne korekty w treści
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
Zirkau 
Zirkau

Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2013-05-17, 12:12   

nie widzę związku. Mnie, duże zamkniete spływy nie interesują i nie czuję się przez to odrzucony. Wolę byc admirałem na własnym okręcie niż tylko okrętem zaopatrzenia na wielkim spływie.

Niech sobie robią, duże zamknięte spływy. Relacja to co innego niż nabór na zamknięty spływ. A kółko wzajemnej adoracji zawsze będzie.
nasze forum jest małe, więc o animozje dośc łatwo. Ludzie, na spływ, na spływ
 
 
Jurek 


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 39
Skąd: Raciąż
Wysłany: 2013-05-17, 12:38   

Powiem tak.
Więcej pływajmy.
Mniej dyskutujmy.
A wszystkim wyjdzie to na zdrowie.
Do zobaczenia na wodzie.
_________________
Jurek
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-17, 16:02   

Zirkau, to nie był żaden super tajny spływ tylko wypad przyjaciół. Organizował go Paweł. Pawła nie ma na forum. Wszyscy nasi przyjaciele o nim wiedzieli, kilkoro nie mogło dojechać.
 
 
Zirkau 
Zirkau

Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 528
Skąd: Zirkau
Wysłany: 2013-05-17, 16:27   

Ja to rozumiem, więc z chęcią pooglądam tutaj podobne relacje. Rzuconych uwag Myszoora zupełnie nie rozumiem.
Jutro sobie popłynę, aż do niedzieli. Więc zrobię sobie przerwę od Was :D
 
 
Darek 


Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 38
Skąd: Warmia
Wysłany: 2013-05-24, 22:51   

Myszoor napisał/a:

Dla mnie dziwne to tak trochę. Bo jak plany były prywatne, to może i niech zdjęcia pozostaną offline?

Ja też dziwnie się czuję oglądając ten temat, tym bardziej, że mieszkam w Olsztynie i choćby z brzegu pozdrowić ekipę bym podjechał. A na fotkach widziałem znajome twarze ze zlotu.
Jestem w tym środowisku i na forum "świeży" i pewnie czegoś nie rozumiem, ale chyba nie tylko ja :(
_________________
Czym się da, byle na wodzie i z szacunkiem dla Natury, bo bez jej uroków cała ta zabawa nie miałaby sensu...
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-26, 11:45   

Darek, czyli co? Mam wpisywać na forum spływy które organizuje ktoś inny?

Organizacja takich wypraw wiąże się (przynajmniej dla mnie) z wzięciem odpowiedzialności za uczestników.
Tu miało być spokojnie. Tak wynikało z opisu. A nie było. My takie pływanie lubimy. Dla nas lux.
Darek, Gdyby organizator wiedział, że jesteś z Olsztyna, to pewnie by dał znać, bo sam tam mieszka. Tylko skąd miał to wiedzieć?
I nie ma co pisać, że taki wielki spływ. To po prostu wyprawa przyjaciół (i to nie wszystkich) dla których pływanie to pasja, którzy lubią swoje towarzystwo i doskonale się znają. Wszystkim życzę takiej ekipy.
 
 
Darek 


Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 38
Skąd: Warmia
Wysłany: 2013-05-26, 12:07   

ewa napisał/a:
Darek, czyli co? Mam wpisywać na forum spływy które organizuje ktoś inny?

Przecież właśnie to zrobiłaś ex post? Nie kumam?
Nie wdając się w zbędne rozkminy, podzielam stanowisko Myszoora.
Tzn. to co pojawia się na forum powinno być otwarte przynajmniej dla uczestników forum albo nie pojawiać się wcale.
Rozumiem, że kanuiści to z reguły indywidualiści, ale skoro ktoś decyduje się na rejestrację i zabieranie głosu na forum, to powinno coś z tego wynikać dla ogółu forumowiczów. Jeśli nie, nie ma sprawy, ale po co w takim razie się tu udzielać?
Są chyba ciekawsze sposoby spędzania wolnego czasu :)
_________________
Czym się da, byle na wodzie i z szacunkiem dla Natury, bo bez jej uroków cała ta zabawa nie miałaby sensu...
 
 
Matusz 


Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 170
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-05-26, 12:17   

Idąc tym tokiem myślenia, nie będzie można na forum zamieszczać opisów ze swojego prywatnego pływania. Trochę to bez sensu.
Dal mnie najcenniejsze na forum są właśnie opisy wypraw, szczególnie jeśli są okraszone zdjęciami.

Matusz
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-05-26, 12:24   

Darek, napisałam "gdzie wczoraj byłam" i dodałam zdjęcia. Zakazu takiego w regulaminie jeszcze nie ma.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group