forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Typologia
Autor Wiadomość
Thialf 


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 514
Skąd: Wrocław/Brzeg
Wysłany: 2010-07-07, 23:44   Typologia

Witam

Jak widzę trafiłem w dobre miejsce :mrgreen: :mrgreen: , choć martwi mnie ta cisza.
No nic jednak zapytam bo jestem zupełnie nowy w temacie canoe.
Mianowice a samych canoe już trochę poczytałem i przejżałem trochę stron, w tym i producentów.
Jednak im więcej czytam czy przeglądam tym bardziej mnie zastanawia pewna rzecz.
Typologia canoe.
Kształtów, historii, przeznaczenia.
No coś tam wiem ale nie jest to wszystko poukładane, raczej rozsypane puzzle i bez obrazka podglądowego.
Czy ktoś z wyjadaczy w tym temacie może coś takiego przedstawić? Krótki opis i zdjęcie lub rysunek? By móc to wszystko usytematyzować.
Mnie osobiście na chwilę obecną pociąga Prospector, choć czy na pewno wszystkie oglądane w internecie i tak nazywane przez producentów to rzeczywiście Prospector czy tylko luźna twórczość własna? Jak rozpoznać modele, na co zwracać uwagę, itp.
Trochę przydługi wywód i mam nadzieję, że wystarczająco jasny.

Pozdrawiam
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2010-07-08, 11:14   Re: Typologia

Thialf napisał/a:
Jak widzę trafiłem w dobre miejsce :mrgreen: :mrgreen: , choć martwi mnie ta cisza.

mamy tu jak mamy - to forum nie dotarło jeszcze do momentu w którym forumowicze wpadają raz dziennie by zobaczyć co słychać ...

Thialf napisał/a:
No nic jednak zapytam bo jestem zupełnie nowy w temacie canoe.
Mianowice a samych canoe już trochę poczytałem i przejżałem trochę stron, w tym i producentów.
Jednak im więcej czytam czy przeglądam tym bardziej mnie zastanawia pewna rzecz.
Typologia canoe.
Kształtów, historii, przeznaczenia.
No coś tam wiem ale nie jest to wszystko poukładane, raczej rozsypane puzzle i bez obrazka podglądowego.

Strona WWW Mad River'a - katalog na rok 2010 - od strony 18 masz większość odpowiedzi na nurtujące Cię pytania ;) Alternatywnie TU

Thialf napisał/a:
Czy ktoś z wyjadaczy w tym temacie może coś takiego przedstawić? Krótki opis i zdjęcie lub rysunek? By móc to wszystko usytematyzować.

ponownie odsyłam do tego katalogu :]

Thialf napisał/a:
Mnie osobiście na chwilę obecną pociąga Prospector, choć czy na pewno wszystkie oglądane w internecie i tak nazywane przez producentów to rzeczywiście Prospector czy tylko luźna twórczość własna? Jak rozpoznać modele, na co zwracać uwagę, itp.
Trochę przydługi wywód i mam nadzieję, że wystarczająco jasny.

To już pytanie do tych którzy swoje w życiu przewiosłowali - ja się nie podejmuję odpowiedzi :]
 
 
Thialf 


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 514
Skąd: Wrocław/Brzeg
Wysłany: 2010-07-08, 11:25   

Zapowiada się miła lekturka, ale już widzę, że będzie przydatna.
Wielkie dzięki!
No i teraz czekam na odpowiedź do ostatniego fragmentu, tego przydługiego monologu.
Ktoś się odważy?
_________________
"the question is who cares"
 
 
IrekM 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 13
Skąd: Lubomierz
Wysłany: 2010-07-08, 17:13   

A jest coś może w jakimś cywilizowanym języku ? Może być rosyjski ;)
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2010-07-08, 18:52   

To może ktoś spróbuje to przetłumaczyć??

:P
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2010-08-24, 21:43   

Może się przyda - Typologia kanu wg Nova Craft :)



_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group