forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
nulek 


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   Powitanie

Witam Wszystkich,

jest spore prawdopodobieństwo, że jeśli tu trafiłeś/trafiłaś, stało się to w wyniku otrzymanego ode mnie e-maila. Stworzyłem to forum niewielkim nakładem sił abyśmy mieli miejsce wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. Mam też nadzieję, że będzie to swoisty „słup ogłoszeniowy” o naszych zamierzeniach związanych z wypadami na kanu. Wydaje mi się, że zawsze to przyjemniej popłynąć gdzieś we dwie lub trzy łódki. Zapraszam zatem do korzystania ale przede wszystkim zapraszam do wspólnego pływania.



Pozdrawiam

Zbyszek
 
 
Kubas


Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 10
Skąd: Maćkowa Ruda
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Hej. Pewnie że pływam (nigdy więcej czerwonymi cegłami :lol: ) ale to wiadomo, nie od dziś. :D
 
 
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Oj Kuba,



Moze fotke dokleisz?

Wydaja mi sie ze sporo juz plywasz tym wynalazkiem jakim jest kanu.

Pozdrowienia
 
 
Kubas


Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 10
Skąd: Maćkowa Ruda
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Witam kanuistów i kanuistki, zarejestrowałem się ku chwalę canue :wink: [/b]
 
 
DeeL 

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Koszalin
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Melduję się na forum o nietypowej porze i pozdrawiam wszystkich.

Chociaż wiosna wisi w powietrzu i czuć ją w wodzie, więc chyba czas taki nietypowy nie jest.

Z niektórym forumowiczami miałem przyjemnośc już spotkać się (np. Swornegacie 2006) z pozostałymi mam nadzieję niebawem.



Leszek z Koszalina
 
 
Zdzisław

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 19
Skąd: Otwock
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Wydaje mi się, że słuszność poglądu schodzi tu na drugi plan.Pierwszy plan to wygrać a jezeli przegrać to chociażby zaistnieć co świetnie obserwujemy w cyrku zwanym polityką.Biorąc przykład z polityki, która funkcjonuje o wiele dłuzej niż tradycja baletów na wodzie,każdy który sie zaprezentuje na arenie [nieważne jakiej] ma z tego korzyści. Zwycięzca ze sławy i pucharu, przegrany bo zawsze trochę go zapamiętają. A jeśli przegrał stosując faule bedzie zapamiętany trwale.Często nie pamiętamy zwycięzców z przed lat ale kojarzymy tego co po przegranej dał sędziemu po mordzie. Dlatego mimo wielkiego szacunku jakim się cieszę na propozycję zasiadania w jury mówię stanowczo NIE! Mordę mam do żarcia a nie do bicia. Zdzisiek
 
 
nulek 


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Masz Zdzisławie duże mieszkanie. Wszak Pan Siacho pisał: „Jest to sport ekstremalny i nie należy próbować go w domu. (mniejszym niż 300m2).”.

Jak dotychczas szef wyszkolenia nie wyraził opinii / poglądu / komentarza do sprawy. Oczekujemy z niecierpliwością i będziemy ten pogląd zwalczali z całą stanowczością zwłaszcza, gdy będzie słuszny.
 
 
Zdzisław

Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 19
Skąd: Otwock
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Zainteresowł mnie apel Siacho.Ważny dla mnie jest szczegół;czy balet w czółnie a wtedy wg mnie nie potrzeba wody. czy balet z udziałem czółna i wtedy woda jest niezbędna. Pytam się dlatego,że w pierwszej wersji można trenować w mieszkaniu i wtedy w to wchodzę, wersja druga odpada bo nie ma u nas Smródki ani stawu.Problem też może być z nagłośnieniem bo ja potrafię tylko tańczyć techno a do tej muzyki potrzebny jest sprzęt dużej mocy.Proszę o informację bo do szefa wyszkolenia nie można się dodzwonić. Zdzisiek.
 
 
Siacho 

Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 11
Skąd: Gęsiniec nad Smródką
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Najlepiej odpowie c ci szef wyszkolenia . Balet w czółnie to jest to. Kazde canoe moze byc wykorzystane . Dobrze miec jest specjalne FS wiosło. Układ figór, ich kolejnosść, muzyka , są dowolne. figórysą nazwane i okresślone. Tanczy się na stojącej wodzie , w tandemie lub solo. treTRENINGI odbywaja się na sSmródce lu b na stawie. Szukamy sponsora może ktos chciałby żucić kasą.
 
 
leo 

Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 16
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Brawo Zbyszku, co za miła niespodzianka (Twoja strona oczywiście!) w piękny niedzielny dzień - spędzony przez nas wprawdzie nie na kanu, ale nad uroczą i dziką Wisłą, 20 km od Grudziądza.

Ryb wprawdzie z Baśką nie złapaliśmy, ale było pięknie. Boogi też był zachwycony, chociaż nie było żadnego szopa pracza.



Serdecznie pozdrawiamy, będziemy tu stałymi gośćmi!



Basia i Leszek Flaczyńscy
 
 
PANDA 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 40
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Witam wszystkich :) Zbyszku gratuluję pomysłu!!! pozdrawiam Krzysiek Szkolmowski
 
 
nulek 


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Szanowni,

za wyrazy uznania nieskromnie podziękuję.

Mam nadzieję, że uda się namówić innych do korzystania i forum będzie żyło.

Pozdrawiam

Zbyszek Niemczewski
 
 
Siacho 

Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 11
Skąd: Gęsiniec nad Smródką
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   Wczoraj...

byliśmy w niemczech. A dwa ygodnie temu też, na pojezierzu meklenburskim. Ich zlot Nielegalnego Związku też bardzo udany. Będzie coś o tym w wiośle a może i tu. Gratuluję pomysłu (forumowego).



OGŁOSZENIE: Polski zespół open canoe freestyle werbuje zawodników i zawodniczki do klas OC1, OC2 i OC mix. Wymagane jest tylko poczucie humoru i umiejętność pływania. Jest to sport ekstremalny i nie należy próbować go w domu. (mniejszym niż 300m2).



To nie żart. Choć może tak wygląda. Więcej informacji pod.



Maria, Leszek, Siacho



PS:. Jest cytat z "Postrzyżyn" Hrabala (w wolnym tłumaczeniu): "Nudzisz się? Spraw sobie Szopa Pracza"
 
 
Witek PLUSK

Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 5
Skąd: KONIN
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Witam wszystkich i melduję się na forum wraz z Małżonką i naszym wiernym Pluskiem :)
 
 
nulek 


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   Re: Wczoraj...

OGŁOSZENIE: Polski zespół open canoe freestyle werbuje zawodników i zawodniczki do klas OC1, OC2 i OC mix. Wymagane jest tylko poczucie humoru i umiejętność pływania. Jest to sport ekstremalny i nie należy próbować go w domu. (mniejszym niż 300m2).



To nie żart. Choć może tak wygląda. Więcej informacji pod.



Witam,

więcej informacji pod ... to znaczy gdzie ? Ja tam staram się nie być upierdliwy ale chętnie poznam szczegóły.



Pozdrowienia

Zbyszek Niemczewski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group