forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Myszoor
2013-05-23, 12:11
kanu a savoir-vivre
Autor Wiadomość
gajowy 

Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 5
Wysłany: 2013-04-21, 09:38   kanu a savoir-vivre

Koleżanki i koledzy,
Strona kanu.pl dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych kanu w najogólniejszym tego słowa znaczeniu. Wszystkich nas obowiązuje trzymanie klasy i tylko pod takim warunkiem forum działało dotychczas i pozostaje on nadal w mocy.

Wszelkie animozje i emocje interpersonalne na forum należy wygasić.

Koleżeństwo, które prowadzi działalność komercyjną proszone jest o załączanie linku do właściwej strony, tak jak ma to miejsce dotychczas w zdecydowanej większości przypadków. Długie posty mające charakter czysto komercyjny będą wycinane. Jeżeli ktoś chce przedstawić pewne novum może uczynić to w postaci postu merytorycznego z linkiem do komercji.

Moderator został przeze mnie zobowiązany do zgłaszania naruszeń regulaminu i zasad relacji międzyludzkich. Gdy to będzie miało miejsce, moja decyzja będzie szybka, zdecydowana i nieodwołalna.

W końcu, mogę wszystkich wygonić z lasu (oby do tego nie doszło).

Pozdrawiam Wszystkich

Andrzej Sałaciak - gajowy
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-04-21, 10:49   

drawa napisał/a:
Witam kolege gajowego. Może kolega napisze coś więcej sobie .

Ty tak na serio?

Andrzej jest ostatnim człowiekiem, którego trzeba przedstawiać osobom, które choć trochę poważniej traktują temat kanu. Jeżeli się nie otarłeś o to nazwisko to ... ręce opadają :(

drawa napisał/a:
W jakim lesie kolega jest nadzorcą ?

w lesie zwanym "kanu.pl" i "forum.kanu.pl". I powiem ci że jeżeli na przykład Andrzej napisze do mnie, że mam wyciąć z forum drawę czy kogokolwiek, bo nie podoba mu się to jak się tu dany osobnik zachowuje to zrobię to bez pytania dlaczego ciąć :)

drawa napisał/a:
Mój wujek na hasło Andrzej Sałaciak reaguje niemrawo . Za to na hasło drawa to wtedy jest ho ho :mrgreen: :mrgreen:

a ja zaczynam coraz gorzej reagować na hasło Drawa ...

Andrzej sorki za ten wtręt, bo to powinna być Twoja odpowiedź - a naprawdę zaczynam mieć dość jego mądrzenia się i coraz trudniej przychodzi i nie reagowanie na nie. I wiem że w tym poście brakuje owego savoir-vivre'u ale ile do licha można się kopać z koniem? :(
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2013-04-21, 11:22   

drawa napisał
Cytat:
Witam kolege gajowego. Może kolega napisze coś więcej sobie .W jakim lesie kolega jest nadzorcą ? Mój wujek na hasło Andrzej Sałaciak reaguje niemrawo . Za to na hasło drawa to wtedy jest ho ho
W moim zapytaiu nie ma cienia złośliwości chciałem się dowiedzieć o dokonaniach kolegi Andrzeja na polu[ złe słowo ale nie znajduje innego] spływów. Gdzie pływał czym pływa i dla czego tak mało pisze na FORUM. Jeżeli poczuliście się urażeni bardzo przepraszam :oops:
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2013-04-21, 12:05   

drawa napisał/a:
W moim zapytaiu nie ma cienia złośliwości ...

kontra:
drawa napisał/a:
... Mój wujek na hasło Andrzej Sałaciak reaguje niemrawo ...

wnioski?
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
TIM 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 130
Skąd: Okonek
Wysłany: 2013-04-21, 16:32   

gajowy-Jestem zaskoczony wymową Twojego postu,czyżby to było Twoje FORUM,każdy forumowicz to inny człowiek. o innym innym charakterze i aktywności postowej.Oczywiście należy przestrzegać pewnych,ogólnie przyjętych zasad,ale nie bardzo rozumiem Twoje słowa-tu cytat-

Moderator został przeze mnie zobowiązany do zgłaszania naruszeń regulaminu i zasad relacji międzyludzkich. Gdy to będzie miało miejsce, moja decyzja będzie szybka, zdecydowana i nieodwołalna.

TWOJA DECYZJA?
rozumiem złośliwość drawy,mimo ze Twoje imię i nazwisko oczywiście kojarzy mi sie z napisaną przez Ciebie książką.której niestety nie mogłem przeczytać ,bo nie mam do niej dostępu.
Uważam że Twoja wypowiedz może zostać uznana jako pewne nadużycie,nie tylko przez moją osobę. tym bardziej jezeli sie spojrzy na twoją aktywność na forum-
http://forum.kanu.pl/prof...iewprofile&u=91
http://forum.kanu.pl/sear...h_author=gajowy

trzy posty, sześć wizyt i czterdzieści osiem minut bytności na forum ?????????

pozdrawiam-Tomasz Łusiewicz zawodowo- leśniczy
 
 
drawa 
stary zgrywus


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 751
Skąd: Warthegau
Wysłany: 2013-04-21, 16:42   

TIM napisał/a:
rozumiem złośliwość drawy
jest mi bardzo przykro że tak to odebrałeś :oops:
_________________
Forum spływy pontony http://splywy-pontony.pho...68&p=1759#p1759
 
 
Matusz 


Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 170
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-04-21, 23:12   

TIM napisał/a:
gajowy-Jestem zaskoczony wymową Twojego postu,czyżby to było Twoje FORUM,


W zasadzie to jest forum Andrzeja Sałaciaka. Domena kanu.pl jest jego własnością.

Matusz
 
 
MaciejT 

Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-04-22, 07:47   

Matusz napisał/a:
W zasadzie to jest forum Andrzeja Sałaciaka
można by też powiedzieć, że jest to forum Zbyszka Niemczewskiego. Bo je stworzył.
Zgadzam się z TIMEM. Jeśli forum jest Andrzeja Sałaciaka, to chyba powinien tutaj częściej zaglądać.
_________________
Maciej
 
 
Matusz 


Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 170
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2013-04-22, 10:46   

MaciejT napisał/a:
Jeśli forum jest Andrzeja Sałaciaka, to chyba powinien tutaj częściej zaglądać.

A po czym wnosisz, że nie zagląda? Po statystyce forum?
Ja zaglądam na forum prawie codziennie. Czytam wszystkie nowe posty, nawet te które nic nie wnoszą do dyskusji, ani nie poszerzają mojej wiedzy (na marginesie takich "pustych" postów jest coraz więcej). Na forum jestem też od początku jego istnienia. W statystyce podano, że byłem na forum 11 godzin, a powinno wyjść ok 30-50 godzin rocznie. Dlaczego tak się nie dzieje? Bo czytając forum nie loguję się nań. To w kwestii częstotliwości zaglądania.
Co do liczby postów. Niekoniecznie ten, kto dużo pisał, dużo też napisał.

A decyzjom Andrzeja Sałaciaka się podporządkuję (mimo, że nie miałem okazji go poznać osobiście) - z szacunku. Gdyby nie on, pewnie bym na kanu nie pływał.

Matusz
 
 
MaciejT 

Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-04-22, 11:11   

Matusz napisał/a:

A po czym wnosisz, że nie zagląda? Po statystyce forum?
nie po statystyce (bo sam przez wiele lat się nie logowałem) a po tym, że było sporo sytuacji wymagających interwencji właściciela. Ocena sytuacji wymaga głębszego zerknięcia na problem. I nie tylko z jednej strony.
_________________
Maciej
 
 
Thialf 


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 514
Skąd: Wrocław/Brzeg
Wysłany: 2013-04-22, 12:14   

MaciejT napisał/a:
a po tym, że było sporo sytuacji wymagających interwencji właściciela

a nie od tego jest właśnie Piotr?

Matusz napisał/a:
A decyzjom Andrzeja Sałaciaka się podporządkuję (mimo, że nie miałem okazji go poznać osobiście) - z szacunku.
lepiej bym tego nie powiedział
_________________
"the question is who cares"
 
 
MaciejT 

Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-04-22, 12:40   

[quote="Thialf"]a nie od tego jest właśnie Piotr? oczywiście, że od tego jest. tylko nie musi się chyba nikogo pytać?


gajowy napisał/a:
W końcu, mogę wszystkich wygonić z lasu (oby do tego nie doszło).
no i samemu być na forum :evil: bo to wszystko moje :evil:
_________________
Maciej
 
 
TIM 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 130
Skąd: Okonek
Wysłany: 2013-04-22, 18:33   

Publicznie przyznaję,że pewne informacje dotyczące roli kolegi Andrzeja Sałaciaka w tworzeniu tego forum umknęły mojej uwadze np.to

http://www.kanu.pl/index.php/stopka-redakcyjna

dlatego jego post wydał mi się zbyt ostry ,mam nadzieję że informacja wysłana na priv.wyjaśni całą zaistniałą sytuację.
 
 
Thialf 


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 514
Skąd: Wrocław/Brzeg
Wysłany: 2013-04-22, 23:25   

korzystam, z sposobności
Piotr masz nie zaktualizowane dane w stopce redakcyjnej
_________________
"the question is who cares"
 
 
ewa

Konto: Skasowane
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 237
Wysłany: 2013-04-29, 20:49   

gajowy napisał/a:

W końcu, mogę wszystkich wygonić z lasu (oby do tego nie doszło).
nie podoba mi się to zdanie. To miał być żart?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group