forum.Kanu.pl » Strona Główna

SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Myszoor
2013-04-21, 16:12
wypozyczalnia - uwagi drawy
Autor Wiadomość
drawa 
stary zgrywus

Wysłany: 2013-04-20, 10:03   wypozyczalnia - uwagi drawy

Człowieku administratorze , władza jak woda sodowa uderzyła Ci do głowy. Skad twoja wiedza że nie korzystałem z usług tej wypożyczalni :twisted: mówie Ci że popłynąłem na ich sprzęcie jak pare lat temu wracaliśmy rowerami ze żródeł Warty Nie byłem wtedy na forum i zreguły nie publikuje relacji z przed tego okresu. Zrobie to specjalnie dla Ciebie z bogatą szatą fotograficzna. Jak już ja zobaczysz na naszym forum. Żadam przeprosin i przeniesienia tematu wypozyczalni Szczerców na należne jej miejsce .Bo z całą swiadomością MOGE ją polecić :idea: :!:

Myszoor 
Miłośnik Myszek :)

Wysłany: 2013-04-21, 12:36   Re: wypozyczalnia - uwagi drawy

drawa napisał/a:
Człowieku administratorze , władza jak woda sodowa uderzyła Ci do głowy.

to alergia jak już, bo naprawę męczy mnie kopanie się z koniem ...

drawa napisał/a:
Skad twoja wiedza że nie korzystałem z usług tej wypożyczalni :twisted:

wnioskowałem po sformułowaniu: "Na moje zapytanie dostałem dziś zdjęcia kanu"

drawa napisał/a:
Zrobie to specjalnie dla Ciebie z bogatą szatą fotograficzna. Jak już ja zobaczysz na naszym forum.

daruj sobie, przynjamniej jeżeli masz to robić dla mnie :)

drawa napisał/a:
Żadam przeprosin

za to że jesteś nieprecyzyjny i za to, że polecasz do wypożyczania te szklaki? Ja równie dobrze mógłbym żądać przeprosin za te ilości śmiecia jakie po tobie sprzątam ... Więc dla formalności - nie chcę przeprosin i nie chcę tego śmiecia :)

drawa napisał/a:
i przeniesienia tematu wypozyczalni Szczerców na należne jej miejsce.

Zapytam ponownie (bo nie odpowiedziałeś) - czy chcesz żeby ludzie po skorzystaniu z ich usług znienawidzili pływanie kanu? To coś tam to w zasadzie antyreklama kanu której pełno na niemieckim eBayu za psie pieniądze. Dotarło?

Ta wypożyczalnia dysponuje najmarniejszym sprzętem spośród tych, które do tej pory się pojawiły na tamtym forum. Zapytam forumowiczów w wątku roboczym, czy chcą by tam zamieszczać informacje o czymś o tak marnych właściwościach pływających. Jeżeli odzew będzie pozytywny to przeniosę.

drawa 
stary zgrywus

Wysłany: 2013-04-21, 12:43   

Cytat:
"Na moje zapytanie dostałem dziś zdjęcia kanu"
bo takowych nie na na stronie wypożyczalni.
Cytat:
drawa napisał/a:
Zrobie to specjalnie dla Ciebie z bogatą szatą fotograficzna. Jak już ja zobaczysz na naszym forum.

daruj sobie, przynjamniej jeżeli masz to robić dla mnie :)
stało się poszły
Cytat:
drawa napisał/a:
Żadam przeprosin

za to że jesteś nieprecyzyjny i za to, że polecasz do wypożyczania te szklaki
Za a zarzuceniemi na pubicznym forum kłamstwa Moja wiedza o typach kanu jest żadna. Kanu spłynąłem trzy razy raz z wypożyczalni i dwa razy własnym
Cytat:
drawa napisał/a:
i przeniesienia tematu wypozyczalni Szczerców na należne jej miejsce.
Jest temat wypożyczalnie kanu -jest wypozyczalnia która je oferuje jest forum które je rekomenduje lub nie wybór należy do klientów, ich wola :idea: to ja pisze Moja wiedza o typach kanu jest żadna

Myszoor 

Wysłany: 2013-04-21, 12:47   

drawa napisał/a:
bo takowych nie na na stronie wypożyczalni.

widać nie ma się czym chwalić

drawa napisał/a:
Za a zarzuceniemi na pubicznym forum kłamstwa Moja wiedza o typach kanu jest żadna. Kanu spłynąłem trzy razy raz z wypozyczalni i dwa razy własnym

Ja nie twierdzę, że wiedza jest żadna. Konsekwentnie twierdzę, że te kanu to bardzo słaba "nautycznie" konstrukcja - liczę, że dostrzegasz różnicę ...

PS
zacytuj gdzie piszę, że twoja wiedza o tych kanu jest żadna? Bo ja widzę tylko to, że piszesz że nimi pływałeś i to, że ja twierdzę, że to marne konstrukcje są - tak marne, że kogoś niewprawionego mogą zniechęcić do pływania kanu :) Dla formalności - one mają zaletę - są tanie :))

PS II
Ludzie - może ja w głębokich krzakach siedzę i czegoś nie wiem. Jeżeli tak i jeżeli komu się podobało pływanie nimi to niech napisze wprost, że takie kanu to są świetnie - lekkie i zwrotne - konstrukcje i że się czepiam.

drawa 
stary zgrywus

Wysłany: 2013-04-21, 13:01   

Cytat:
że piszesz że nimi pływałeś
dziwne a gdzie to napisałem? Jedyny raz płynąłem kanu z wypożyczalni relacja jest w SPŁYWY DRAWY :idea: mówie Ci że popłynąłem na ich sprzęcie jak pare lat temu wracaliśmy rowerami ze żródeł Warty PRZEPRASZAM byłem nieprecyzyjny na jakim sprzęcie płyneliśmy masz w temacie Widawka Szczerców zerkni tam na ostatnie zdanie.

Myszoor 

Wysłany: 2013-04-21, 13:06   

drawa napisał/a:
Cytat:
że piszesz że nimi pływałeś
dziwne a gdzie to napisałem?

ostatnie zdanie w twoim pierwszym poście :)

Myszoor 

Wysłany: 2013-04-21, 13:17   

Cytat:
Jedyny raz płynąłem kanu z wypożyczalni relacja jest w SPŁYWY DRAWY :idea:

doedytowałeś, zamiast napisać tę uwagę po moim poście co sugeruje, że odpisywałem na oba zdania. Niemniej moja odpowiedź na twoje pytanie w kontekście tego co napisałeś wcześniej pozostaje aktualna.

Cytat:
mówie Ci że popłynąłem na ich sprzęcie jak pare lat temu wracaliśmy rowerami ze żródeł Warty PRZEPRASZAM byłem nieprecyzyjny na jakim sprzęcie płyneliśmy masz w temacie Widawka Szczerców zerkni tam na ostatnie zdanie.

sorry ale z tego wynika, że wypożyczaliście wtedy kajaki i że możesz polecić te kajaki :) TAK?

drawa 
stary zgrywus

Wysłany: 2013-04-21, 13:22   

drawa napisał
Cytat:
mówie Ci że popłynąłem na ich sprzęcie jak pare lat temu wracaliśmy rowerami ze żródeł Warty
PRZEPRASZAM byłem nieprecyzyjny na jakim sprzęcie płyneliśmy masz w temacie Widawka Szczerców zerkni tam na ostatnie zdanie. edytowałem post bo wielu ludzią nie podoba sie nabijanie postów a w naszej dyskusji zanosi sie ze licznik będzie bił :!: nadal

Myszoor 

Wysłany: 2013-04-21, 13:32   

drawa napisał/a:
drawa napisał
Cytat:
mówie Ci że popłynąłem na ich sprzęcie jak pare lat temu wracaliśmy rowerami ze żródeł Warty
PRZEPRASZAM byłem nieprecyzyjny na jakim sprzęcie płyneliśmy masz w temacie Widawka Szczerców zerkni tam na ostatnie zdanie. edytowałem post bo wielu ludzią nie podoba sie nabijanie postów a w naszej dyskusji zanosi sie ze licznik będzie bił :!: nadal

edycja postu na który nikt nie odpowiedział to jedno, edycja postu z odpowiedzą pod nim to drugie (i robisz to w tym wątku po raz kolejny.

Poza tym wykręcasz się od odpowiedzi, więc zadam to pytanie jeszcze raz: z tamtej wypożyczalni wypożyczaliście wtedy kajaki i możesz polecić te kajaki :) TAK?

drawa 
stary zgrywus

Wysłany: 2013-04-21, 13:50   

Tak jest bo obaj piszemy online ; Daj mi troche czasu na odpowiedż
Cytat:
z tamtej wypożyczalni wypożyczaliście wtedy kajaki i możesz polecić te kajaki TAK?
TAK moge polecić te wypożyczalnie za bardzo dobra obsługe za kajaki które nieprzeciekaja [UWAGA przy wypożyczaniu sprzętu wodnego obrócie takowy do góry dnem i zobaczcie jak ono wyglada ] za rzeke Widawke którą spłynąłem i na krórą chce wrócić. Za wszystkie rzeki na których byłem.

Myszoor 

Wysłany: 2013-04-21, 13:57   

drawa napisał/a:
Tak jest bo obaj piszemy online ; Daj mi troche czasu na odpowiedż

Ja odpisuję wtedy gdy widzę kolejny post.

A edytując (i nie mówię tu o literówkach czy korekcie stylu) swoje posty z odpowiedzą po nimi wypaczasz tym samym sens tych odpowiedzi (moich czy czyichkolwiek innych). Facet z takim doświadczeniem forumowym jak twoje powinien wiedzieć, że to trochę brzydkie.

drawa napisał/a:
TAK moge polecić te wypożyczalnie za bardzo dobra obsługe za kajaki które nieprzeciekaja

no w końcu : ) To to podsumuję: po raz kolejny pomyliłeś forum ; )

: ((

zamykam, a tamten wątek zostaje w HP.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi